Безкоштовна доставка в точки видачі!

Здоров`я

Позиції 1-24 з 116

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Краса і здоров'я в домашніх умовах: все, що потрібно для цього

 Для того, щоб піклуватися про себе, не обов'язково відвідувати салони, товари для здоров'я дозволяють справлятися з базовими потребами не виходячи з дому.

До таких товарів відносяться:

  • різні гелі та мазі;

  • біологічно активні добавки;

  • домашні масажери;

  • ручні спортивні аксесуари;

  • спреї та лікарські препарати для проведення косметологічних процедур у домашніх умовах.

Товари для краси та здоров'я є в косметичці та аптечці більшості людей, переважно дівчат та жінок. Вони більше спантеличені такими питаннями і ставляться до себе більш ретельно.

Товари для здоров'я: масажери для тіла

Це велика категорія, в яку постійно входять домашні масажери. Кожен із них має власну спрямованість та призначення, перед покупкою важливо переконатися, що агрегат підходить для вирішення конкретної проблеми.

Ручні масажери

Найпопулярніший вид. Ці корисні товари для здоров'я використовуються як для вирішення проблем, що вже виникли, так і для профілактичного масажу від різних захворювань. Він впливає на шкіру, коригуючи проблемні зони та розслаблюючи м'язи. Використовується для реабілітаційних процедур.

Масажні накидки

Ці вироби не надягають на тіло, зазвичай їх кріплять до стільця або сидіння автомобіля. Управління відбувається за рахунок трьох або більше кнопок, розташованих на самому видному місці. Їхнє використання інтуїтивно зрозуміле і не викликає питань навіть у тих, хто вперше придбав такий пристрій.

Роликові масажери

Найпростіші та зрозуміліші девайси, які здатні за лічені хвилини розслабити м'язи. Мають широкий асортимент вибору, відрізняються формою, розміром, ступенем дії.

Товари для здоров'я для спортсменів

Спортивні масажери допомагають розслабити натруджені м'язи і привести їх у стан спокою.

Косметичні засоби

Каталог товарів для здоров'я також включає в себе косметику та косметичні засоби. Різні олії для тіла, препарати для позбавлення від шкірних проблем, мазі та лосьйони. Усі вони підходять для використання у домашніх умовах. Великий вибір різних товарів дозволяє знайти все необхідне вирішення будь-якої конкретної проблеми.

Чаї та БАДи

Фіточаї мають лікувальний та відновний ефект. Кінцевий результат залежить від спрямованості конкретного товару.

Вони здатні:

  • очищати організм;

  • відновлювати внутрішні ресурси;

  • розслабляти та приводити в стан спокою;

  • бадьорити та надавати сил.

Важливо правильно підібрати чай під власні потреби.

Біологічно активні добавки мають той самий принцип дії. Важливо пам'ятати, що вони є лікарським препаратом. Перед застосуванням рекомендується ознайомитись з інструкцією. Якщо використати їх грамотно і в міру, для організму буде лише користь, без негативних наслідків.

Каталог включає великий список різних предметів для внутрішнього і зовнішнього застосування. Ви легко придбаєте будь-який із них у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо привабливі ціни, широкий асортимент та доставку по Україні, незалежно від віддаленості. Купити товари для здоров'я та краси стало набагато простіше, ніж раніше.