Безкоштовна доставка в точки видачі!

Декоративна косметика для губ

Позиції 1-24 з 221

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Декоративна косметика для губ: що саме вам підходить?

Використовуючи декоративну косметику для губ, можна наголосити на цій чуттєвій частині обличчя. Такий виграшний прийом не старіє та виділяє дівчину з натовпу.

Важливо грамотно підібрати відтінок та текстуру засобу, щоб макіяж виглядав ефектно. Існують загальні правила щодо цього, а також індивідуальні рекомендації з урахуванням особливостей губ.

Що потрібно знати при виборі косметики для губ?

Нафарбувати губи це мистецтво. Акцент можна робити або на них, або на очах, інакше ви ризикуєте виглядати вульгарно. При яскравому smoky eyes дозволено максимум нюдовий або бежевий натуральний відтінок помади/блиску. Навпаки, яскравий відтінок на губах здатний «оживити» непомітний макіяж. Насичені кольори (навіть червоний) гармонують як із вечірнім вбранням, так і з щоденними образами. Візажисти радять підбирати тон, максимально подібний до кольору ваших губ. Наносите його м'якими рухами пальців та розтушовуйте, щоб створити природний ефект.

Косметика для губ у вигляді олівців дозволяє моделювати їх розмір та форму, запобігти розтіканню блиску та помади. Правильно підібраний інструмент – на тон темніший, ніж ваші вуста. Щоб отримати чіткий контур, наносите олівець першим.

Як правильно протестувати косметику для губ під час вибору?

Колір, вказаний на тюбику, найчастіше відповідає дійсності - відтінок потрібно тестувати на шкірі. У сучасних магазинах покупцям пропонують тестери, які допомагають підібрати потрібний тон. Проведіть лінію на тильній стороні і цим визначте насиченість. Враховуйте, що лампи в магазинах випромінюють холодне світло. Особливо уважно підходить до вибору червоних, цегляних відтінків.

Декоративні засоби для губ: вибір особливостей обличчя

Вміння поєднувати кольори є основою мистецтва візажу. Тон помади повинен гармоніювати із кольором шкіри, очей, волосся. Як це працює?

  • Аристократкам зі світлою ніжною шкірою підійдуть природні відтінки. Порцелянову білизну підкреслять кольори холодної гами – від блідо-рожевих до сливових.
  • Смаглявим красуням рекомендовані теплі, соковиті відтінки: беж, персик та подібні.