Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для прання дитячого одягу

23 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Якими мають бути засоби для прання дитячого одягу

Якщо порівнювати тенденції 30-40 – літньої давності та сучасні, то питання підбору засобів для прання дитячого одягу залишилося не однозначним. З одного боку, стало простіше – відпала потреба терти на тертці господарське мило, виварювати дитячу білизну у каструлі на плиті та проводити аналогічні маніпуляції. Але при цьому асортимент на ринку розширився, тож швидкий вибір стало непросто.

Як не стати "жертвою" реклами?

Насамперед – усвідомити, що прання дитячого одягу – це не лише боротьба за чистоту та красу. Головне у цьому процесі – безпека малюка. Адже новонароджений у момент появи світ виявляється у незнайомому, чужому середовищі. Ніжна шкіра може зреагувати на будь-який агресивний прояв роздратуванням, попрілістю, алергією. Іноді з таких проявів можуть початися серйозні проблеми зі здоров'ям у майбутньому.

Як же допомогти дитині швидше адаптуватися або хоча б не негативно впливати неправильно підібраним засобом для прання?

На прилавках магазинів представлено безліч привабливих упаковок з усміхненими дитячими мордочками за різною вартістю, але обіцяють одне – повну безпеку з перших днів життя.

Щоб не загубитися в цій різноманітності, звертати увагу потрібно не так на ціну, як на склад кошти. Бажано уникати:

  • Аноїнних ПАР (тільки неіоногенні). Без них не обійтись – очищають речі від забруднень. Тому не варто вірити виробникам, які позиціонують повну відсутність ПАР.
  • фосфатів. Натомість мають бути цеоліти – безпечні речовини, які використовують навіть у косметиці.
  • Агресивних ароматів та барвників. Як виняток – наявність речовин рослинного походження.
  • Відбілювачі. Не має бути у складі.

Завдяки такому складу дитячі засоби для прання можуть сміливо називатися гіпоалергенними. При цьому відпрати забруднення, яких на речах малюка достатньо, особливо в період перших прикормів.

Такі якості роблять дитячі засоби такими, які можна сміливо використати всією родиною. Ефект від прання буде явно не гірший, а в деяких випадках навіть краще.

В силу вищесказаного стає зрозуміло, що твердження про те, що спеціальні засоби для прання дитячих речей та білизни – це чисто-рекламний хід, помилково. Просто треба розумно підходити до вибору: вивчити склад, зіставити із віком малюка. А ще – визначитися: використовувати гель для прання дитячого одягу чи таки класичний порошок.

Що купити для прання дитячого одягу?

PROSTOR не може дати однозначної відповіді на це питання, тому що пропонує своїм покупцям виключно перевірені порошки та гелі, які добре зарекомендовані у різних ситуаціях.

Особливої різниці у цих засобів немає, але тенденція така: порошки трохи краще справляються із сильними забрудненнями, гелі – пом'якшують речі та чудово виполіскуються.

Можна дати наступну пораду: купити порошок для прання дитячого одягу на випадки, коли необхідно позбутися плям, а для щоденного освіжання прання - полоскання придбати гель. Обидва кошти однозначно будуть потрібні.

Інтернет-магазин PROSTOR пропонує покупцям такі популярні варіанти, як засоби марок Tide та «Вухатий нянь» за демократичними цінами, у різних дозах. Завдяки дотриманню всіх перерахованих умов засоби відносяться до безпечних – як для малюків, так і для батьків.