Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби особистої гігієни

Позиції 1-24 з 248

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби гігієни: купити якісну продукцію для піклування про найголовніше

Догляд за власним тілом включає засоби гігієни, які можна купити в інтернет-магазині косметики PROSTOR. Сьогодні у продажу є такий асортимент продукції для гігієнічних і косметичних процедур, що ми отримуємо можливість комфортно почуватися щодня.

Ватні палички та диски

Використання спеціальних пристроїв для очищення вушної раковини від сірки та інших грязьових накопичень спрощує і робить гігієнічнішим звичний нам процес. Палички складаються з пластикової трубочки та нанизаної на неї вати. Випускаються партіями у пакетиках чи коробках. Виріб з обмежувачем-потовщенням дозволяє делікатно доглядати вуха і носа маленьких дітей. Вироби також застосовуються для обробки порожнини рота, нанесення мазі або спиртової настойки на ділянку тіла.

Ватні диски виготовляються із пресованої вати чи целюлози. Мають низьку щільність і легко розшаровуються, завдяки м'якості підходять для чутливої шкіри. Рифлені диски не залишають ворсинок після використання, краще забирають забруднення. Застосовуються для зняття макіяжу та нанесення крему.

Магазин засобів особистої гігієни: вибираємо прокладки

Винахід прокладок позбавив жінок від неприємностей та незручностей, пов'язаних із відходом під час критичних днів. Залишилося тільки правильно підібрати продукцію в інтернет-магазині засобів гігієни, щоб уникнути протікань та дискомфорту:

  • Визначаємо кількість виділень. Для цього візьміть прокладку з позначенням «normal» і подивіться, чи підходить її розмір. Не забувайте, що заміна потрібна кожні 4 години – це пов'язано з наповненістю прокладки та вашою особистою гігієною.
  • Вибираємо комфорт. Виріб не повинен натирати шкіру, повинен підходити за кількістю крапель, мати відповідну форму і не виглядати з-під одягу. Подаруйте собі максимальний комфорт та впевненість у ці дні.
  • Купуйте за потребою. Гігієнічні прокладки, що сильно поглинають, потрібні для перших днів, потім підійдуть екземпляри поменше. Такий підхід збереже ваш бюджет та забезпечить зручність, адже носити великі прокладки не дуже зручно.

Не слід думати, що товщина гігієнічного засобу впливає на поглинання. Сучасні ультратонкі вироби здатні поглинати до 40 г рідини. Віддайте перевагу продукції з натуральних інгредієнтів.

Щоденні прокладки призначені для підтримки здорової мікрофлори, зручності відчуттів та чистоти спідньої білизни. Допомагають у разі специфічних виділень. Проте фахівці не рекомендують «захоплюватися» носінням щоденних прокладок – це може спричинити молочницю, стати причиною алергії чи створення «парникового ефекту».

Засоби гігієни в інтернет-магазині: тампони

Тампони - ще більш вдосконалений винахід, ніж прокладки. Вони дозволяють жінці не виходити зі звичного ритму життя навіть під час критичних днів. Однак багато хто чомусь бояться користуватися цим зручним засобом. Як правильно підібрати тампони?

Враховуйте:

  • Розмір. У перші дні будуть потрібні вироби з позначкою «супер», у середині – «нормал», а останні пару днів краще користуватися міні-версією.
  • Поверхня. Тактильно ви самі відчуєте, який матеріал вам комфортніше - бавовна або віскоза.
  • Зручність. На відчуття комфорту впливає кілька показників – форма засобу, наявність аплікатора, зручність запровадження. Ідеальний тампон не повинен відчуватись взагалі.

Не можна зловживати носінням виробу. Якщо тампони знаходяться всередині довше 6 годин, вони можуть розносити бактерії по організму і стати причиною токсичного шоку. Краще чергувати їх із прокладками.

Купуйте засоби гігієни в інтернет-магазині PROSTOR за ціною виробника. Консультант охоче допоможе підібрати те, що ви шукаєте!