Безкоштовна доставка в точки видачі!

Окислювачі, активатори для волосся

6 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Активатор для волосся: стійкість кольору

Досягти бажаного тону на довгий період допоможуть активатор для волосся (він же окислювач) і апарат, що фарбує. Перший, виступаючи в ролі каталізатора, сприяє глибокому проникненню пігменту у волосяний стрижень. Без такої стимуляції барвник подіє поверхнево, забезпечуючи тонування локонів лише на короткий термін.

Як працює оксид при фарбуванні волосся?

Продукт діє в тандемі з аміачними та безаміачними фарбами. У ролі активної діючої речовини окислювачів, оксигентів, активаторів, що використовуються для фарбування та освітлення, виступає перекис водню. Максимальний її відсоток у засобі може сягати 12%. Крім H2O2 до нього входять згущувачі, регулятори, емульгатори, ароматизатори. Деякі бренди додають до складу мінерали та екстракти рослин.

У чому полягає принцип роботи активатора?

  • Вплив на роговий шар, відкриття волосяних лусочок, щоб фарбуючий склад проник у серце стрижня.
  • Усередині стрижня перекис входить у взаємодію Космосу з природним пігментом, окислюючи його. Під час цього він наполовину руйнується.

Вже після оксиду можна наносити склад, що фарбує. Він приникає в напівпорожню волосину і заповнює її стійким синтетичним пігментом.

При повторному фарбуванні в той же тон для надання йому насиченості коріння фарбується складом з фарб за аналогічною попередньою схемою. По довжині використовується окислювач із вмістом перекису до 2%. Мінімальний відсоток окислювача освіжає колір волосся без надмірного пошкодження їх структури.

Як вибрати відсоток активатора кольору волосся?

У продукції, призначеної для самостійного фарбування локонів, 9 або 12% оксигент надається в наборі з фарбою. Салонний майстер вибирає відсоток активатора, керуючись певними критеріями:

  • стан волосся клієнта;
  • присутність сивини;
  • бажана мета;
  • барвник (перманентний чи напівперманентний).

Майте на увазі, що високий відсоток оксиду завдає непоправної шкоди локонам. Тому професійне фарбування вважається найбільш щадним.

Чим темніший вихідний колір шевелюри, тим більший відсоток активатора потрібний для його освітлення. При фарбуванні в темні тони використовується активатор трохи більше 3%. Щоб висвітлити вже забарвлені локони, попередньо проводиться знебарвлення.

Як використовувати активатори для фарбування?

Фарбувальний склад готується точно за інструкцією. Барвник та оксигент змішуються відповідно до зазначених пропорцій.

Під час салонного фарбування фарба та оксид змішуються у пропорції 50:50. Купуйте їх не окремо, а набором. Змішавши два елементи, ви повинні отримати однорідну масу, яка рівномірно розподілиться по волоссю.

Купити активатор для фарбування та зростання за доступною ціною можна в інтернет-магазині краси та догляду PROSTOR. Менеджери-консультанти готові відповісти на ваші запитання в режимі он-лайн. Доставка товару провадиться по всій Україні.