Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для догляду за порожниною рота

Позиції 1-24 з 299

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для догляду за ротовою порожниною – все для базової гігієни

Якісні засоби для догляду за ротовою порожниною гарантують його правильну гігієну. Частинкам їжі властиво залишатися на яснах, у проміжках між зубами після їжі. Якщо не вживати заходів, можуть очікувати неприємні наслідки – хвороби шлунково-кишкового тракту, проблеми із зубами, неприємний запах.

Засоби гігієнічного догляду за ротовою порожниною: міжзубні засоби, пасти

Суміш складається з абразивних частинок, протизапальних компонентів (рослинних екстрактів), лікарських засобів, соди, сполук фтору, ароматизаторів.

Як класифікується зубна паста?

 • За рецептурою: лікувально-профілактична з добавками та гігієнічна.
 • За піноутворюючою здатністю: піняться і стандартна.
 • За призначенням: універсальна (сімейна) та дитяча.

Найпоширеніші пасти – ті, що містять фторид. Саме фтор посилює стійкість зубів до шкідливих кислот. Триклозан у складі пасти відповідає за антибактеріальний захист та попереджає утворення каменів. Кальцій, ферменти, вітаміни спрямовані загальне зміцнення. Відбілюючі пасти допомагають зняти жовтизну з емалі. Перед покупкою лікувальних паст слід порадитись із фахівцем.

Функція ополіскувачів – санація та дезодорація, зміцнення поверхні емалі. Мають антисептичну дію, гарантують профілактику карієсу завдяки різним фторидам, екстрактам рослин і т.д.

Що таке міжзубні засоби? Вони необхідні для чищення рота від часток їжі та бактерій.

 • Зубні нитки бувають різної форми, вощені чи ні. Стрічки схожі на них, але трохи товщі.
 • Зубочистки – дерев'яні чи пластикові, на кінцях оброблені ментолом.

Щітки для чищення

Механічні інструменти потрібні для позбавлення від нальоту. Матеріал щітки повністю нешкідливий – це штучна щетина. За рівнем жорсткості: від дуже м'яких до дуже твердих. Стоматологи рекомендують надавати перевагу щіткам середньої м'якості, але на остаточний вибір впливають вік пацієнта та стан його ротової порожнини.

Інструмент буває спеціально призначеним для дітей - у нього менша головка, ніж у універсальної щітки. Сьогодні ринок пропонує електричні моделі, що дозволяють робити масаж одночасно із чищенням.

Засоби для зубів та порожнини рота: освіжувачі дихання

Специфічний запах із рота не завжди усувається на весь день лише за допомогою чищення пастою. Щоб почуватися комфортно протягом дня, достатньо придбати спеціальний балончик. Які переваги подарує спрей?

 • Свіжий подих.
 • Приємний запах.
 • Підтримка здорової мікрофлори.

Відбілювачі зубів

Необов'язково робити дорогі процедури у клініках, щоб відбілити емаль. Сучасний ринок пропонує кошти, що дозволяють досягти білої усмішки в домашніх умовах:

 • Гелеві олівці. Легко наносяться компактні, придатні для локального використання.
 • Смужки. Діють швидко, точно та безболісно.
 • Капи. Повторюють форму щелеп, посилюючи вплив гелю на емаль.

Купити засоби для догляду за ротовою порожниною за доступною ціною можна в інтернет-магазині PROSTOR. Консультант допоможе підібрати товар серед великого асортименту відповідно до ваших потреб. Доставка працює по всій Україні.

Залишайтеся з нами, стежте за новими надходженнями, вигідними знижками та регулярними акціями – не пропустіть можливість купити засоби для ротової порожнини за приємною ціною!