Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячі пелюшки

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Незамінна допомога або як вибрати пелюшку, що не промокає

 Кожен батько бажає купувати тільки найкраще для свого чада, пелюшки для дітей були потрібні в усі часи. Якщо раніше це були прості бавовняні чи ситцеві вироби, які передавались поколінням, то зараз виробники дитячих товарів пішли далі.

Багаторазова пелюшка для дітей стала революційним винаходом з кількох причин:

  • більшість таких виробів створено з непромокального матеріалу, який дарує сухість у будь-яких умовах;
  • вони безпечні і не викликають роздратування навіть у малюків із чутливою шкірою;
  • є великий вибір розмірів під будь-яке ліжечко чи диван;
  • пелюшки легко і швидко вбирають будь-яку кількість рідини.

Навіть цих чотирьох причин достатньо для придбання упаковки пелюшок та їх використання.

З чого зроблено багаторазові пелюшки для дітей

Майже всі пелюшки складаються з двох або трьох шарів. Це забезпечує захист від промокань.

Кожен шар виконує своє завдання:

  • верхній і нижній шар виготовляється з м'якого та приємного на дотик матеріалу, щоб дитині було комфортно;
  • між ними знаходиться прошарок із спеціального поглинаючого матеріалу.

Верхній шар найчастіше роблять із флісової, бавовняної або фланелевої тканини. Вони легко пропускають вологу та повітря, запобігаючи появі попрілостей у малюка. Гладка поверхня позбавить роздратування, навіть новонародженому буде комфортно перебувати на такій пелюшці.

Другим шаром йде спеціалізована мембрана із трикотажу. Цей матеріал має високі поглинаючі якості, мікрофібра здатна поглинати велику кількість рідини.

Існують також двошарові або тришарові багаторазові пелюшки. Вони відрізняються нижчою якістю, періодично зміщуються або скочуються під дитиною, що рухається. У подібній ситуації говорити про повноцінний захист від протікання рідини неможливо.

Догляд за багаторазовими пелюшками

 Ці вироби не вимагають особливого догляду, вони легко стираються у звичайній побутовій машинці або на руках у теплій воді. При необхідності їх замочують, щоб відмити плями, що важко виводяться. Пелюшки виготовлені з матеріалу високої якості, який не вбирає запахи. Це дозволяє користуватися пелюшками неодноразово, дотримуючись правил гігієни.

У чому користь одноразових пелюшок

 Перш ніж купити пелюшки для дітей, варто також ознайомитися з одноразовими виробами. Одноразові пелюшки мають недорогу вартість, вони добре вбирають рідину і не потребують догляду. Важливо знати, як правильно підібрати потрібний товар.

Ступінь поглинання

 Одноразові пелюшки поділяються на три ступені інконтиненції:

  • легку;
  • помірну;
  • важку.

Для звичайних здорових дітей підійдуть товари з легким чи помірним показником.

Пелюшки для дітей: розміри

Деякі батьки вважають, що чим більше розмір пелюшки, тим більше вона вбирає, але це помилка. Конкретні показники поглинання зазначені на упаковці, у виробників свої таблиці та критерії, тому рекомендується уважно читати інформацію.

Великий вибір

Важливо орієнтуватися не так на популярність виробника, але в склад і якість товару. Ціна на пелюшки для дітей може бути завищена, коли мова заходить про популярні бренди.

Ми пропонуємо ознайомитись з асортиментом у нашому інтернет-магазині та підібрати необхідні товари для своїх дітей. Ви легко підберете якісні пелюшки з натуральних та безпечних матеріалів. Для мешканців України передбачено доставку за вказаною адресою, що суттєво полегшує життя молодим батькам. Тепер нема потреби самостійно бігати магазинами.