Відновлення волосся якісною косметикою: здоров'я та блиск ваших локонів
Фарбування пасм, прасок або фен дозволяють створювати дивовижні образи, але при цьому відновлення волосся допоможе надати їм здорового вигляду і посилити ефект косметики. Якісні косметичні засоби дозволяють надати зачісці природного блиску, а також зміцнити коріння та молекулярну структуру волосся.
Для чого потрібні засоби, що доглядають за волоссям
Косметика для відновлення волосся, перш за все, призначена для любителів піддавати свої пасма косметичною обробкою. Але і затятим противникам таких процедур кошти допоможуть доглядати за корінням, а також шкірою голови завдяки вітамінам та поживним компонентам у складі. Косметологи рекомендують використовувати косметику, що доглядає, якщо Ваше волосся пошкоджене і підходить під наступні описи:
повільно ростуть та випадають;
мають тьмяний, неприродний блиск;
необхідне додаткове зволоження;
кінчики січуться;
поверхня надто жирна чи суха.
Види відновлюючої косметики
Сучасна індустрія краси пропонує безліч способів догляду за волоссям і шкірним покривом голови. Виробники виводять на ринок продукцію, яка відрізняється за складом, способом застосування та наявності лікувальних властивостей. Сьогодні засоби для відновлення волосся можна купити під будь-який тип шкіри і незважаючи на загальний стан волосся. Професійні косметологи виробляють кілька основних видів косметики:
Маски – відновлення балансу вологи. Усього 30 хвилин процедур 2 рази на тиждень дозволять надати волоссю жвавості та доглянутого здорового вигляду. Також прискорюються регенеративні здібності при фарбуванні або меліруванні локонів.
Сироватки – для миттєвого загоєння пошкоджених лусочок. До складу косметичних засобів зазвичай входять полімери, натуральні екстракти, амінокислоти, ліпіди та зміцнюючі вітаміни.
Кондиціонери – для насичення коріння корисними поживними елементами. Вирівнюють лусочки, пом'якшують і мають зволожуючий ефект. Після кондиціонера волосся стає гладким, шовковистим, що значно полегшує процес розчісування.
Шампуні – для очищення від забруднень та жиру. Призначені для підготовки поверхні перед нанесенням інших косметичних засобів. Для цього структура волосся активно насичується поживними речовинами, тим самим усуваючи підвищену ламкість та сухість.
Олії – для акуратного та ретельного догляду. Такі засоби для відновлення волосся здатні рівномірно розподілити натуральні цілющі компоненти по всій поверхні. При цьому тонка плівка, що утворилася, захищає від впливу УФ-променів сонця і допомагає запобігти розсіченню кінчиків.
Капсули – для комплексного догляду потрійної дії з профілактичними, лікувальними та косметичними властивостями. Найчастіше це професійні засоби для відновлення волосся, які мають високу ефективність. До складу косметики зазвичай входять колаген, кератин, протеїни та натуральні вичавки. Набір таких цілющих компонентів добре зволожує та живить пасма, а також благотворно впливає на відновлювальну функцію, стимуляцію росту та зміцнення коренів волосся.
Рекомендації щодо використання засобів догляду за волоссям
Сьогодні ціна косметики, що доглядає, не така велика і кожен може собі дозволити мати красиве і здорове волосся. Але при цьому ефективність залежить від професійних навичок. Тому, щоб у домашніх умовах результат виявився прийнятним, косметологи рекомендують:
Вивчіть тип власного волосся, – це дозволить визначити особливості догляду за ним.
Навіть при використанні якісного шампуню не варто мити голову надто часто, адже це руйнує захист.
Якщо застосовувати кондиціонери та не розчісувати мокрі пасма – це призведе до зменшення ламкості.
Після миття не рекомендується сушити волосся феном – гарячі потоки погано впливають на цілісність структури.
Також варто завжди звертати увагу на склад косметичних засобів. Там не повинно бути силіконів та інших хімічних елементів. Хорошим варіантом стане косметика без сульфатів.