Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
До побутових детергентів відносять засіб для миття посуду, що відповідає певним критеріям. Якісний продукт добре піниться і економно витрачається, фасується в міцну тару, недоступну для дітей, є гіпоалергенним та безпечним для здоров'я. Бажано, щоб у компонентах вважалися зволожуючі інгредієнти - гліцерин, кокосове масло і т.д.
Рідкий гель, що використовується при ручному миття, звичний нам найбільше. Він зручний у використанні, допомагає ефективно чистити посуд навіть у прохолодній воді, має приємний запах. Вистачить зовсім небагато речовини, щоб відмити кілька тарілок та чашок. Але гель недостатньо добре вимивається з поверхні і на ній можуть залишатися токсичні частинки.
Ще одним ефективним засобом очищення визнано порошок (їм також можна мити раковину). Шкірі рук абразив не шкодить. Серед мінусів слід виділити розсипчастість, потрапляння частинок у тріщини посуду, що входять до складу агресивних ПАР. Порошок розумно використовувати, якщо забруднення стійкі, а гель при повсякденному миття в будинку.
Корисна інформація:
Миючі засоби для миття посуду в машині відрізняються від ручних, оскільки не виділяють такої кількості піни.
Використовуючи м'який гель, ви ризикуєте цілісністю приладів. Хороший продукт не псує метал, підходить для порцеляни і добре розчиняється. Поряд з порошком рідке мило найбільше популярне при апаратному миття.
Сьогодні найкомфортнішим і економічнішим вважається миття з пігулками. Щоб оптимально розподіляти засіб, його можна ділити на частинки. Таблетки бувають одношаровими (суто миючі) та багатошаровими (детергент-кондиціонер-кондиціонер). Обмеження: при короткому режимі миття вони не встигнуть розчинитись, не підходять для дуже м'якої/жорсткої води.
При використанні посудомийної машини додатково потрібні ополіскувачі, пом'якшувачі, освіжувачі. Перший утворюючи плівку відповідає за те, щоб на посуді не з'являлися плями і перешкоджають потьмянінню. Завдяки пом'якшувачу запобігає появі накипу. Сторонні запахи усуне освіжувач.
Яку специфіку може мати продукція?
Чим відрізняються органічні миючі засоби? Їх основу складають рослинні компоненти, що розкладаються у процесі очищення. Вони не роз'їдають шкіру та не провокують алергічні реакції.
Ціна засобу для миття посуду на органіці дорожча, проте завдяки концентрованості воно витрачається економніше. Серед складових такої продукції відсутні ПАР, штучні барвники, віддушки. Їх замінюють ефірними оліями, екстрактами рослин та іншими натуральними компонентами.
Придбати миючий засіб для посуду можна через інтернет-магазин PROSTOR. Менеджер-консультант у режимі он-лайн допоможе клієнту визначитися з вибором. Як оформити покупку? Знайдіть у каталозі потрібний варіант та вкажіть свої контактні дані. Доставка працює по всій Україні.