Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для посудомийних машин

Позиції 1-24 з 25

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Засоби для посудомийних машин: яке краще: Плюси і мінуси

Правильне функціонування миючої побутової техніки можливе в тому випадку, якщо засоби для посудомийних машин підібрані правильно – вони повинні добре відмивати та не залишати слідів. Автоматизація процедури допомагає господині заощадити свій час та сили. Достатньо скласти тарілки, чашки і т.д. в апарат і натиснути кнопку. Готово – ви насолоджуєтеся блиском посуду!

Купити засіб для посудомийних машин: критерії вибору

Який параметр у вас у пріоритеті – стерильність, швидкість, бюджетність? Не чекайте від дешевої продукції багато чого. Якщо на першому місці стоїть якість, будьте готові до витрат. Зате вимиті столові прилади потішать вас досконалою чистотою.

Сучасний ринок пропонує порошки, капсули, гелі з різними складами. Знайти хорошу побутову хімію за доступною ціною цілком реально, розуміючись на компонентах.

Отже, від чого відштовхуються, купуючи миючий засіб для посудомийної машини?

  • Бренд. Орієнтуйтесь на рейтинг популярності в інтернеті та відгуки знайомих.
  • Вид засобу та його призначення. Враховуйте марку та модель машини.
  • Комфорт в експлуатації в залежності від індивідуальних навичок користувача. Хтось купує і детергенти, що чистять, і кондиціонери, іншим потрібні універсальні миючі продукти. склад. Саме відсотковий вміст інгредієнтів впливає підсумковий результат.
  • Безпека. Неякісний продукт не тільки не гарантує необхідне чищення, але здатний завдати шкоди здоров'ю людей та працездатності апарату.

Майте на увазі - засіб з великою кількістю компонентів не завжди є найкращим рішенням.

Форми побутової хімії

Купити миючий засіб для посудомийної машини сьогодні можна у наступному вигляді:

  • Порошок. Найпопулярніший, недорогий та дієвий варіант, який чудово чистить. Дозування на миття ви вибираєте самі (в середньому це 25-30 г). Головне – не розсипати порошок повз відсік. Склад іноді залишає подряпини на посуді їхніх делікатних матеріалів.
  • Гель. М'яко та якісно промиває начиння, не порушуючи його цілісності. Оскільки у складі відсутні абразивні частинки, рідка речовина добре розчиняється та годиться для порцеляни, дорогоцінного срібла.
  • Пігулки. Коштують дорожче за попередні засоби, але комфортніше у використанні і дає необхідний результат. Їх не можна розсипати, вдихнути небезпечні речовини. На одну процедуру миття потрібна одна капсула.

Склад відіграє роль?

Вивчаючи етикетку продукту, дивіться активні речовини. Хлор допоможе відмити бруд, що важко виводиться, і відбілити, але для крихких приладів зі срібла, мельхіору і т.д. становить небезпеку. З плямами різних видів впораються ферменти, що входять до вмісту делікатних препаратів. Речовини діють навіть у прохолодній воді, але ефект, що відбілює, не надають.

Органічні засоби без хлору, ароматизаторів та інших агресивних компонентів не надто ефективні, проте не є небезпечними для нашого здоров'я. Оптимальний рівень рН коливається від 4 до 5.

Активний кисень відповідає за делікатне очищення та відбілювання. Тому його можна справедливо рахувати хлору.

Придбати продукцію із галузі побутової хімії можна в інтернет-магазині PROSTOR. Ціни на засоби для посудомийних машин залежать від їхнього типу, компонентів, бренду.

Щоб замовити товар онлайн, виберіть потрібну одиницю, вкажіть свої контактні дані та оформіть покупку. Доставка працює по всій Україні.

PROSTOR регулярно проводить акції та розпродажі. Слідкуйте за новинами магазину!