У косметології широко використовуються спеціальні засоби, які мають доглядову та лікувальну дію – і купити масло для волосся можна в пару кліків, при цьому знаючи правила вибору. Цей унікальний засіб здатний повернути життя навіть ушкодженій шевелюрі, якщо вміти правильно ним користуватися.
У чому користь олії для волосся?
Рослинні олії застосовуються як у домашніх рецептах краси, так і в б'юті-індустрії. Який механізм їхньої дії? Обволікаючи кожну волосину, масляні частинки створюють на його поверхні захисну плівку, пригладжують кутикулу. Таким чином, необхідна волога з «запечатаного» волосся не випаровується, і воно стає блискучим і гладким.
Які ще функції мають олія для волосся?
відновлення ушкодженої структури;
пом'якшення та харчування сухої шевелюри;
прискорення зростання;
догляд за шкірою голови.
Ціни на олії починаються від 150 грн. і залежать від складу з характеристик продукту.
Які існують види олій для волосся?
Засоби, що отримуються з рослин, бувають рідкої та твердої консистенції (батери). Передбачається додавання в базові ефірні олії – з метою збагачення та розширення властивостей. Їх використовують як маски для волосся і змивають через деякий час.
При виборі слід враховувати проникаючу здатність натуральної олії по відношенню до кутикули. Від цього залежить, чи підходить продукт і як ним користуватися. Розрізняють:
Кокосове масло. Одне з найчастіше використовуваних у косметології на сьогоднішній день. Своєю високою проникаючою здатністю має молекулам невеликого розміру. Оскільки кокосова м'якоть схожа на протеїни за структурою, речовина здатна відновлювати волосся зсередини. Має приємний аромат, захищає від сонця.
Соняшникова – не поступається кокосовому за проникаючою здатністю і тому активно використовується як інгредієнт для домашніх масок.
Оливкова. Частково проникає в кутикулу, утворюючи гладкий бар'єр для вологи. Може застосовуватися як самостійна маска або як незмивний догляд. Робить полотно волосся гладким, запобігає перетину і ламкості, живить шкіру голови.
Арганова. Називають "рідким золотом Марокко". Оновлює локони, захищає їх від впливу високих температур і ультрафіолету.
Олія авокадо. Не обтяжує волосся і використовується як догляд, що не змивається.
Мигдальне. Надає об'єму тонким пасмам, забезпечує протекцію і надає природного блиску.
Масло виноградної кісточки. Має легку текстуру, не жирнить, надає кучерям живий блиск.
Касторове та реп'яхове. Зміцнюють коріння, прискорюють ріст волосся, відновлюють пошкоджену структуру, усувають сухість і свербіж шкіри голови, але погано змиваються.
Жожоба - легке, добре запечатує вологу і використовується як термозахист. Живить витончену шевелюру. Роздруковує пори. Не проникає углиб волосся.
Рисові висівки надають природного сяйва без сального блиску.
Щоб олія максимально подіяла, її потрібно трохи підігріти або розтерти в долонях. Якщо ваше волосся пересушене і витончене після фарбування і хімічних завивок, акуратніше звертайтеся із засобом - у великих кількостях воно здатне надати пасмам ще більшу сухість.
Купити косметичні олії для волосся, у тому числі професійну продукцію, можна в інтернет-магазині PROSTOR. Консультант допоможе підібрати відповідний для вашого типу локонів продукт.