Безкоштовна доставка в точки видачі!

БАДи

Позиції 1-24 з 31

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

БАДи для здоров'я і краси

Для збагачення раціону багато хто використовує в своєму раціоні БАДи на основі натуральних компонентів. Вони сприяють збереженню і зміцненню здоров'я, виявляють високу ефективність як додаткові кошти при корекції поширених хронічних захворювань.
БАДи - особливості використання

Злагоджена робота організму людини безпосередньо залежить від складу і збалансованості раціону харчування. Не секрет, що у більшості людей щоденне меню не відрізняється великою різноманітністю і великою кількістю вітамінів і мінералів, що негативно позначається на здоров'ї.

Біодобавки покликані значно посилити вітамінно-мінеральний склад в щоденному раціоні людини. Їх правильне вживання відновлює організм без нанесення шкоди у вигляді побічних ефектів або патологічних руйнувань. Їх прийом:

    Чи стане додатковим джерелом вітамінів.
    Допоможе у вирішенні проблем шлунково-кишкового тракту.
    Підвищить імунітет, знизить вагу.
    Чи поліпшить роботу печінки і нирок.
    Допоможе в боротьбі з простудними захворюваннями.
    Позитивно вплине на стан нігтів, шкіри і волосся.
    Відновить організм після вагітності.
    Зменшить ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи.
    Чи захистить дітей від негативного впливу навколишнього середовища.

Біодобавки можна приймати як всередину, так і безпосередньо додаючи в їжу, збагачуючи її корисними речовинами і посилюючи дію вже наявних в ній вітамінів.
Широкий асортимент біодобавок за доступними цінами

БАДи - це вітамінно-мінеральний комплекс, здатний зміцнити організм і здоров'я, нормалізувати баланс корисних елементів в організмі. Вони не відносяться до лікарських препаратів, але від цього не менш корисні для здоров'я.

Біологічно активна добавка збагачує повсякденний раціон харчування людини. Направлена вона на поліпшення роботи організму, підвищення імунітету, оптимізацію обміну речовин. Отримують її з рослинних, іноді тваринних компонентів з високим рівнем вмісту активних елементів. Якщо грамотно підібрати їх і приймати курсами, можна добитися відмінних результатів.

Інтернет-магазин PROSTOR пропонує недорого купити БАДи,які засвоюються організмом практично на 100%. Тут можна підібрати натуральний комплекс для молодості і здоров'я, це:

    вітаміни;
    антігерпес;
    для очищення організму;
    для травної системи;
    разогревающие кошти;
    засоби при болю в горлі.

Форма випуску БАДів може бути різною. Це таблетки, капсули, сиропи, порошки, краплі, сухі напої та інше. Приймаються добавки разом з їжею. Продукція протестована в лабораторіях і повністю схвалена для вживання. Ціна - доступна. Також в магазині діють періодичні знижки та акції.

Для того, щоб купити потрібний БАД, оформите онлайн замовлення на сайті або зателефонуйте. Доставка здійснюється по всій території України.При виникненні труднощів із замовленням, звертайтеся до консультантів.