Безкоштовна доставка в точки видачі!

Масла для тіла

5 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Олія для тіла: вибираємо та користуємося

Одним з різновидів продукції, що доглядає, є масло для тіла, сьогодні дуже популярне серед жінок. У чому його особливості?

Олія для шкіри тіла: характеристики

Продукт складається з нерозчинних у воді речовин, різних за походженням. Мінеральні олії є продуктом нафтопереробки, ефірні є леткі ароматичні речовини рослин, натуральні видобуваються природним шляхом. Саме останній різновид найбільш цінується в косметології. Ефірна продукція використовується в основному для ароматів у малій концентрації. Мінеральні олії для шкіри шкідливі.

Косметичний засіб проходить кілька стадій обробки – його відбілюють та дезодорують, зі складу видаляють певні речовини та воски. Кожна олія має певний молекулярний склад з вітамінів, насичених жирних кислот груп 3-6-9 і мікроелементів. Для створення ефективного засобу для догляду виробники зазвичай використовують комбінацію декількох цінних масляних речовин, іноді навіть з різних частин однієї рослинами. Продукт економний у витраті – для нанесення кількох крапельок.

Які дві основні функції олії?

  • Харчування, насичення корисними речовинами, ліпідами, омега-кислотами.
  • Непряме зволоження – оскільки у складі відсутня вода, речовина не дає вологу, але перешкоджає її зникненню, запечатує, не заважаючи шкірі «дихати».

Купити масло для тіла чи крем?

Два засоби виконують різні функції і діють по-різному. Основне завдання крему – зволожувати, надавати еластичність та м'якість. Олії універсально, воно підходить для епідермісу будь-якого типу. Окремі компоненти проникають глибоко у шкірні шари, куди частинкам крему не дістатися.

Комплексний догляд включає використання обох продуктів. Першим наноситься олія – у цьому тандемі вона відіграє роль сироватки, насиченої та інтенсивної. Поверх кладеться крем, прибираючи непотрібну жирність і запечатуючи попередній засіб.

Олію, розігріту в руках, краще наносити після прийому душу, попередньо підсушивши шкіру рушником. Тоді воно не буде збиратися краплями, в той же час вологи, що залишилася на поверхні епідермісу, буде достатньо для зволоження. Невелика кількість речовини (щоб вона не стікала) рівномірно розподіляється на потрібній зоні в напрямку. В області живота рухайтеся у напрямку годинникової стрілки.

Поділ за типами шкіри стосується лише засобів для обличчя. Масло для тіла універсальне, крім того, воно добре живить та зволожує волосся, зміцнює нігті та кутикулу (за умови, що продукт є натуральним).

Ціна масла для тіла в інтернет-магазині краси та догляду PROSTOR залежить від бренду, цінності речовин, що входять до складу, обсягу флакона. Менеджер-консультант допоможе вам вибрати з каталогу відповідний продукт. Замовлення оформляється в режимі он-лайн на домашню адресу або поштове відділення. У магазині регулярно оновлюється асортимент!