Безкоштовна доставка в точки видачі!

Батарейки

23 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Купити батарейки для електронних пристроїв

Щоб забезпечити надійну безперебійну роботу домашньої техніки, потрібно купити батарейки з високими експлуатаційними характеристиками. Вони не тільки володіють великим терміном зберігання, а й забезпечують безперебійне живлення пристроїв. З ними можна спокійно насолоджуватися прослуховуванням плеєра або робити незабутні знімки на своєму фотоапараті за межами будинку.

Купити батарейки: що потрібно знати

Не секрет, що часто незамінною в господарстві річчю виявляється така дрібниця, як батарейки типу АА або ААА. Вони зарекомендували себе як надійний і безперебійний джерело струму, тому не втрачають своєї популярності серед споживачів. Особливо коли мова йде про численні плеєрах, пультах, іграшках і технічних аксесуарах. Батарейки в електронні прилади мають такого роду характеристиками:

  • Високі енергетичні властивості, стабільна робота.
  • Велика ємність, і температурний режим (-20 ° C до + 55 ° C), менша ймовірність протікання електроліту.
  • Володіють великим електричним зарядом. Чи не схильні до саморазряду.
  • Покриті спеціальною захисною плівкою, що запобігає прямий контакт елемента з киснем.
  • Здатні функціонувати в будь-яких погодних умовах.
  • Чи безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.
  • Невелика вартість і широкий розмірний ряд.
  • Термін придатності батарейок 5-7 років. Упаковка - пластик.

Види батарейок

На сьогоднішній день найпоширеніший тип батарей - це:

  1. Літієві.У народі їх називають «вартові» або «таблетки». Батарейки відрізняються високою ефективністю. Доступний на ринку тип батарейок характеризується діаметром (від 10 мм до більш 2,5 см). Використовуються для живлення пристроїв з низьким енергоспоживанням (маленькі іграшки, невеликі ліхтарики і т.д.). Таким батареям властива висока щільність енергії, а через відсутність у складі води вони здатні працювати в широкому температурному діапазоні (від -30 до + 65 ° C). Літієві батарейки для годин і ряду інших приладів мають найбільшу напругу при мінімальних габаритах.
  2. Лужні батарейки. До них відносяться мізинчикові і пальчикові батарейки ААА.розміром 44,5 мм на 10,5 мм і напругою - 1,5 В. Деякі лужні батареї можна перезаряджати, інші - ні. Призначені такі батарейки для енергоживлення пристроїв середнього і високого енергоспоживання. Через великої місткості лужні батарейки використовуються в пристроях, які повинні працювати 24 години на добу. Сучасні технології, які були застосовані при виробництві лужних батарейок, забезпечують захист від витоку електроліту і стійкість до пошкоджень, що гарантує їх надійну роботу. Щоб продовжити термін дії, можна періодично замінювати їх на іншу пару. 

Елементи живлення за доступною ціною від магазину PROSTOR

Користування високопродуктивною технікою має на увазі придбання для неї якісних елементів живлення. У нас можна купити батарейки літієві і лужні Duracell, що є надійними і перевіреними джерелами живлення. Ціна на них доступна. 

Батарейки спростять використання побутової техніки, і вам не доведеться відволікатися щотижня на покупку нової пари. Все тому, що вироби не розряджаються в ті дні, коли обладнання не включається, тому їх працездатність зберігається до 10 років. Допустимий температурний режим експлуатації та зберігання - від -20 до + 50 ° C.

Вибирайте потрібний товар і оформляйте покупку в інтернет-магазині режимі онлайн або по телефону. Доставка замовлення здійснюється в короткі терміни по Україні через компанію «Нова Пошта».