Безкоштовна доставка в точки видачі!

Зубні пасти

Позиції 1-24 з 174

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Купити зубну пасту в Україні: усвідомлено та з розумінням

Зубну пасту, що прийшла на зміну настільки популярному колись зубному порошку, купити в Україні стало одночасно просто і складно. Легко за рахунок великого асортименту, представленого в аптеках та косметичних магазинах. Складно, тому що далеко не всі споживачі замислюються про склад продукту та спрямованості, керуючись при покупці або вартістю, або рекламою.

Такий підхід часто призводить до неприємних наслідків та незапланованих візитів до стоматолога.

Магазин PROSTOR у каталозі зібрав пасти "на всі випадки життя", покупцеві залишилося тільки зробити правильний вибір. А для цього потрібно розбиратися в асортименті.

Які бувають види зубних паст?

За своїм призначенням та складом розрізняють зубні пасти гігієнічні, лікувально-профілактичні, медичні та відбілюючі. Докладніше про кожен вид:

  • Гігієнічні пасти мають тільки очищувальну та освіжаючу дію. Часто такий засіб містить дрібні абразивні частинки, тому його можна використовувати один чи двічі на тиждень, не частіше. Інакше це негативно позначиться на якості зубної емалі. Натуральні ефірні олії надають цим пастам свіжість та ніжний запах.
  • Спеціальні лікувально-профілактичні пасти. Якщо є невеликі проблеми із зубами чи яснами, то краще використовувати саме таку щодня. До складу часто вводяться різноманітні трави, прополіс, медові екстракти. Якщо вам потрібна найкраща зубна паста з категорії лікування та профілактики, краще пройти комплексну консультацію у стоматолога.
  • Медичні зубна паста. Засоби терапевтичного призначення містять усі види дезінфікуючих компонентів. Це мінеральні добавки, що допомагають відновити зубну емаль. Якщо паста призначена для лікування ясен, вона містить екстракти лікарських трав, дубильні речовини і зменшує кровоточивість ясен.
  • Відбілююча зубна паста. Здорові білі зуби вважаються символом молодості. На жаль, потемніння емалі може зіпсувати зовнішній вигляд та призвести до зростання бактерій. Відбутися це може з багатьох причин. Пристрасть до солодкого, чай і кава, куріння - все це сприяє забарвленню емалі. У деяких випадках це наліт, який можна очистити, особливо коли йдеться про тютюн, чай та каву. Відбілюючі пасти очищають зубний наліт інтенсивніше проти іншими, і відновлюють природну білизну зубів. Багаторічну жовтизну на зубах вивести, як показує практика, у домашніх умовах важко.

Порада від PROSTOR полягає в наступному: використовувати лікувально-профілактичні пасти можна і потрібно, але робити це варто періодично або за потребою. Як правило, здоровим зубам достатньо догляду, який дають гігієнічні пасти.

Як підібрати потрібний вам варіант зубної пасти?

Не варто думати, що невисока ціна зубної пасти говорить про її неналежну якість. У каталозі PROSTOR представлені пасти різної вартості від різних виробників, але завжди високого рівня.

Крім корисних властивостей, паста має різні «смаки» та текстуру. Хтось віддає перевагу гелям, які менше піняться, хтось – навпаки, любить цей ефект. Один віддасть перевагу яскравому ментоловому присмаку, інший – трав'яний, імбирний, квітковий.

Упаковка також відіграє свою роль. Варто звернути увагу на так звану сімейну пасту марки Аквафреш. Вона збалансована за багатьма показниками, включаючи розмір упаковки, і тому дуже популярна.

Якщо вибирати практичне пакування, то варто виділити з поршневим дозатором: користуватися ним зручно та економічно. Для поїздок варто купувати пасту в невеликих фасуваннях, це рішення буде виправдане з усіх боків.

Чому варто купувати зубну пасту у магазині PROSTOR?

Як і будь-який інший товар, представлений на сайті легко купити зубну пасту в інтернет-магазині. Тут переваг: можна спокійно вивчити склад, спрямованість дії, дізнатися про знижки та акції.

По телефону легко отримати вичерпну консультацію щодо вибору зубної пасти та підібрати супутні товари, на які не вдається звернути увагу у магазині офлайн.

Доставка покупки займає мінімум часу та на всіх етапах контролюється менеджерами магазину.