Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для зняття лаку

24 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для зняття лаку – вчимося вибирати правильно

У більшості засобів догляду за нігтями робиться упор на довговічність покриття, тому ефективна рідина для зняття лаку повинна бути під рукою. Вона необхідна, коли нігті починають мати «втомлений» вигляд раніше часу або коли потрібна швидка зміна дизайну.

Що являє собою засіб для зняття лаку

Основне завдання ремуверу – розчинення декоративної косметики для простоти видалення її з поверхні нігтьової пластини. Засіб для зняття лаку з нігтів справляється навіть із міцними складами лаків за рахунок наявності спеціальних компонентів. Переважно у складі використовуються сильні розчинники на основі ацетону або інші хімічні речовини.

Сьогодні кошти купуються через інтернет або у стаціонарних магазинах косметики, де вони продаються у таких видах:

  • Традиційний. Найпоширеніші класичні рідини переважно у скляних флаконах. Відрізняються за кольором, запахом та властивостями.
  • Серветки чи губки. Предмети просочуються спеціальною сумішшю, компактні, не займають багато місця у косметичці, зручні у використанні.
  • Крем. Щодо нового засіб для зняття лаку на ринку. Креми не дратують та не сушать, тому актуальні для власників чутливої шкіри.

Категорії рідини для зняття лаку

Ще в середині минулого століття, щоб купити засіб для зняття лаку, не потрібні були особливі знання. Все створювалося на основі ацетону, а якоюсь, доступною далеко не всім, дивиною вважалася рідина без запаху. Трохи пізніше з'явилися кошти без токсичних речовин, які справили справжню революцію, оскільки вони негаразд шкодили здоров'ю нігтів. Сьогодні ж наука зробила крок далі, адже тепер виділяють 4 основні різновиди ремуверів для видалення лаку:

  • Ацетоновий. Традиційна косметична суміш на основі етилацетату, ізопропілового спирту, ацетону та гліколі з додаванням рицинової олії. Призначений для обробки складних типів покриттів.
  • Безацетоновий. Ефективна, безпечна для нігтів та кутикул рідина з малим відсотком вмісту хімічних розчинників у складі.
  • Доглядає. Суміш, що має у складі величезну кількість мінеральних компонентів. Має зволожуючий ефект, що сприятливо позначається на шкірі, а також допомагає зміцнити внутрішню структуру нігтя.
  • Спеціальний. Агресивний засіб для зняття гель-лаку з акрилом у складі. Є трохи щадною альтернативою порівняно з ацетоновими сумішами. Найчастіше, крім рідини потрібні спеціальні техніки зняття гелю і акрилових покриттів.

Ремувери на основі ацетону ефективні та набагато швидше прибирають декоративну косметику. Та й купити рідину для зняття лаку подібного типу може дозволити кожен, адже на таку рідину для зняття лаку ціна значно нижча, ніж на безпечніші продукти. Але постійне використання ацетонових сумішей уповільнює ріст нігтів, а також робить їх ламкими та сухими. До того ж ацетон дуже їдкий та згубно впливає на дихальну систему та здоров'я загалом.

Як вибрати правильний засіб для зняття лаку

На засіб для зняття лаку ціна може бути різною. Але найголовніше під час виборів – орієнтуватися не так на ціну, але в склад. Намагайтеся уникати токсичних компонентів. Сучасні ремувери не сильно поступаються ефективності ацетону, які відновлювальні властивості принесуть лише користь, якщо у складі є натуральні компоненти, вітаміни, масла.