Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для чищення ванни та туалету

Позиції 1-24 з 79

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для туалету та ванної кімнати: чистота до скрипу

Завдання ефективних, якісних засобів для туалету та ванної – відмивання забруднень та стійкого нальоту з поверхонь. Як правильно підібрати продукцію, що чистить, щоб ваш будинок завжди сяяв і радував погляд?

Прибирання санвузла

У цьому затишному місці важливо забезпечити відчуття комфорту та затишку, яке неможливе без дотримання гігієни. Не варто доводити до того, щоб доводилося чистити старі почорнілі плями та наліт, що утворилися за кілька місяців сечові камені. Важливо підібрати дієві миючі засоби для ванної та туалету, кожен з яких справлятиметься зі своїм завданням:

  • Гель, за допомогою якого проводять внутрішнє чищення, можна використовувати для зовнішнього миття щоденного миття ванн. Він піниться, добре справляється з їдкими забрудненнями та жовтизною.
  • Універсальні відбілювачі дають приголомшливий результат.
  • Крани та блискучі поверхні, скло та нержавіючі поверхні рекомендується очищати делікатною продукцією з рідкою консистенцією. А ось концентровані речовини (у тому числі засоби для виведення плям) можуть роз'їдати поверхні.
  • Не забувайте про дезінфектори, що борються з бактеріями. Найякісніші з них працюють на емалі та керамограніті, легко змиваються, не мають різкого запаху та не роз'їдають шкіру рук. Але для миття кранів та кришки унітазу не застосовуються.
  • Гель для чищення сантехніки здатний впоратися з миттям ванної та туалету – крім душових із рельєфним матовим склом.
  • Видалити наліт та каміння можна простим розчином-відбілювачем. Як розпізнати такі відкладення? Вони мають вигляд сіро-жовтого нальоту на дні унітазу, якого звичайним миючим засобом не позбутися.

Справляємось із сечовим каменем

Боротися з важкими забрудненнями можна лише за допомогою агресивного миючого засобу для ванни та туалету. Чи реально відмити мінеральний наліт із частинками бруду, який не видаляли протягом кількох років?

Вапняний камінь важко прибрати навіть найефективнішою побутовою хімією, якщо в процесі участі не бере пом'якшувач води. З ним вода повністю вичищатиме непотрібне, не залишаючи слідів.

Тріщини, що залишаються на сантехніці після гарячої/холодної води, можуть стати причиною засмічення, коли в них накопичується бруд. Жорсткий йоржик допомагає впоратися з проблемою лише тимчасово. Для глобальної процедури потрібне ручне чищення із попереднім вилученням води.

Розчин білизни, хлор та йод – ось дієвий засіб проти сечового каменю та вапна. Продукція на подібній основі позбавить санвузол від сильних забруднень та їдкого запаху.

Геть іржу

Пошкоджений верхній шар покриття, причиною появи якого є вода та залізо, порушує функціональний аспект сантехніки та естетичний вигляд ванної кімнати. Однією хімією з нею боротися марно. Зверніться до абразивних, лужних, кислотних засобів.

Іржа відноситься до забруднень неорганічного типу, і для її видалення знадобиться засіб для чищення у вигляді хорошого порошку. Майте на увазі, що як регулярний метод не підходить - крупиці дряпають поверхню сантехніки, роблячи її ще більш сприйнятливою перед брудом.

Де придбати засіб для ванни і туалету? Інтернет магазин PROSTOR пропонує широкий вибір продукції різного призначення від перевірених виробників. Розібратися серед каталогу допоможе менеджер-консультант.

Щоб оформити замовлення, виберіть потрібний товар та заповніть форму, вказавши свої контактні дані. Доставка працює по всій Україні.