Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для виведення плям і відбілювачі

Позиції 1-24 з 27

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Засоби для виведення плям та відбілювачі – ефективні засоби нового покоління

Як важко часом дається виведення плям, не з чуток знає кожна хороша господиня - в особливо складних випадках засіб для виведення плям виявиться хорошим помічником. Навіть найїдкіші забруднення будуть знищені, а структура тканини та відтінок кольорового одягу зовсім не зміняться, якщо вибирати засіб правильно.

Переваги використання засобу для виведення плям

Підступні плями на святковій скатертині або на улюбленій блузці, які здатні неабияк зіпсувати настрій - явище нерідке. Особливо після застілля. Та й для любителів готувати плями та забруднення на одязі цілком природні, але дуже неприємні. Крім того, дитячі речі найперший претендент на інтенсивне очищення. Але від частих прань і неправильного догляду речі втрачають свій колір, набувають жовтизни. Відбілювач для білизни – найкращий сучасний винахід, який ефективно бореться із забрудненнями різної складності. Серед інших переваг його використання:

  • Засіб видаляє складні забруднення та плями, з якими можуть не впоратися пральні порошки: від вина, макіяжу, кави, жирних соусів.
  • Без побоювань можна застосовувати не тільки для білих, а й для кольорових, змішаних тканин та одягу з візерунком із шовку та вовни.
  • Його формула з активним киснем ефективно видаляє непримітні плями і допомагає відновити яскравість тканин, що зблякли і пожовкли. Активовані молекули води легко проникають усередину волокон одягу та послаблюють зв'язок між брудом та волокнами.
  • Попереджає появу сірого відтінку, дбайливо зберігаючи структуру тканин. Прання ефективне навіть за низьких температур.
  • Дитячий засіб для виведення плям забезпечує стерилізацію, видалення плям, білизна відмінно розгладжується, набуває м'якості і т.д. Прекрасно виполіскується, не залишаючи осаду, що подразнює шкіру.
  • Засіб для прання спеціально розроблений без використання сенсибілізаторів, безпечний для людей, чутливих до різних запахів.
  • Містить зручний аплікатор у вигляді спрею. Добре піниться, підійде для ручного прання. Особливо якщо тканина делікатна і існує ризик її пошкодження під час прання у пральній машині.

Ефективний засіб для виведення плям за вигідною ціною

Засіб не викликає складнощів у використанні, не дратує шкіру і з легкістю виводить плями з білизни, вовняне або шовкове. Інтернет-магазин PROSTOR пропонує вигідно купити засоб для виведення плям, який відмінно справляється із забрудненнями і повертає тканинам блиск. Тому що рідкі засоби для прання – прорив у технології прання.

Каталог містить якісну продукцію ізраїльського бренду Sano. Засіб легко видаляє плями як у гарячій, так і холодній воді в температурному режимі 10-100 С. Під дією обертання барабана пральної машини бруд буде швидко відокремлений від волокон і розчинений у воді, для досягнення ефекту очищення. Ціна засобу для виведення плям залежить від виробника, властивостей миючого засобу, обсягу флакона.

Спосіб застосування

Перед вживанням струсити засіб. Бажано для кольорових і тонких тканин протестувати засоб для виведення плям на виворітній стороні виробу. Розпорошити на пляму з відстані 15-20 см. Зачекати 10-20 хвилин до повного висихання речовини. Зчистити порошок, що утворився, щіткою. Для досягнення результатів стирайте темні речі окремо від білих.

Для видалення застарілих плям може використовуватися як попереднього замочування білизни, так прання разом з іншими миючими засобами (за винятком хлорсодержащих). Підходить для введення плям з дитячої білизни та пелюшок.