Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для чищення килимів та меблів

6 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для чищення килимів та меблів – гарантія дотримання чистоти

Ми користуємося побутовою хімією щодня, адже чистота є запорукою здоров'я – і професійний безфосфатний засіб для чищення килимів бере на себе всю «брудну» роботу. З ним завжди просто мити та чистити.

Засоби для чищення килимів та меблів – переваги використання

Якісна побутова хімія – це невід'ємна частина життя. У наш час сучасній господині просто необхідно мати у побутовому використанні нешкідливі засоби, які потрібні для того, щоб виконати належний догляд та утримувати свій будинок у чистоті та порядку.

Миючий склад таких засобів може бути рідким або піноподібним. Така текстура робить їх більш економічними у витратах, а також безпечними для людини. Кожен із засобів має свої переваги:

 • У професійних миючих засобах (на відміну побутової хімії) використовуються поверхнево-активні речовини, які розкладаються мікроорганізмами (розщеплення продуктів). Прибирання з їх допомогою стає максимально ефективним та безпечним.
 • Текстильний спрей або піна зручні у використанні, завдяки чому видаляти забруднені поверхні ще простіше. Наносити засіб можна на меблі безпосередньо на пляму, що вимагає очищення.
 • Засіб для чищення меблів має м'який склад засобів, що не вимагає повторного промивання, витирання. Воно не залишає розлучень.
 • Захищають всі види поверхонь від шкідливого впливу довкілля (перепаду температури, вологості тощо).
 • Підтримують естетичний вигляд меблів та килимів, відновлюючи їх колір.
 • Витрати на професійне прибирання можна скоротити за рахунок використання економічних засобів та суворого дотримання дозування.
 • Ефективними будуть кошти як у гарячій, так і холодній воді.

Засоби для чищення килимів та меблів – спосіб застосування

Висококонцентровані розчини підлягають розведенню у воді у певній пропорції. Призначені для роботи з губками або ганчіркою, при нанесенні на поверхні вручну. Розводити концентрат слід у пропорції 10-50 мл на 1л води, залежно від забруднення. Для цього слід інтенсивно перемішати розчин для утворення піни. Нанести піну губкою на поверхню, що очищається, дати висохнути, а потім пропилососити поверхню.

Купити засіб для чищення килимів – широкий асортимент

Наводячи порядок у будинку чи робочому місці, багато господині вдаються до спеціальних засобів для чищення різних поверхонь. Вони здатні ефективно очистити забруднення, не пошкодивши покриття предметів обстановки. Плюс до всього захищають шкіру рук від шкідливого впливу тих чи інших хімічних елементів у складі.

У зв'язку з цим виникає потреба у придбанні побутової хімії, що щадить, що дозволяє зберегти руки в ідеальному стані. Інтернет магазин PROSTOR пропонує недорого купити засіб для чищення меблів. У категорії продукції представлені безфосфатні засоби у вигляді аерозолю, рідини, піни, типу поверхні, килимового покриття, ковроліну та тканинної оббивки, об'ємом 100 та 500 мл.

 • Vanish;
 • Glanzen;
 • Mebelux;
 • Pronto.

Засоби високопінні, для сухого чищення килимів та килимових покриттів, а також меблевої оббивки. Розробляються за спеціальною технологією зі спеціальних компонентів, що дозволяють не пошкоджувати оброблювані поверхні. Видаляють плями жиру, соку, чорниці, губної помади, фломастеру та інших плям. Відповідають європейським вимогам щодо екологічної безпеки. Для консультації з питань оптових закупівель, зв'яжіться з менеджером по телефону або через сайт компанії.