Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для прибирання будинку

Позиції 1-24 з 216

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Миючі засоби для прибирання будинку: як зробити вибір?

Використовуйте якісні миючі засоби для прибирання, адже це один із пунктів санітарно-гігієнічних норм. Чистота та порядок прикрашають житло та стають його візитною карткою. Основним критерієм для вибору продукції, що чистить, є її безпека для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Засоби для прибирання будинку: класифікація за змістом хімії

Якісний миючий засіб повинен відповідати наступним критеріям: добре пінитися (зменшуючи витрату), бути розфасованим у безпечну упаковку, недоступну для дітей, не викликати алергію та інші реакції організму. Бажано, щоб до його складу додатково входили пом'якшувальні речовини – гліцерин, алое віра.

Засоби для прибирання квартири поділяються на дві великі групи:

Миючі засоби без токсичних речовин. З більшістю з них працюють без рукавичок, не завдаючи шкоди шкірі, шкідливих випарів вони не виділяють:

  • Лужна продукція для збирання, прання та дезінфекції. Найефективніший засіб для забруднень будь-якого походження на посуді, плиті, підлозі, склі і т.д. - Звичне всім господарське мило, на основі якого виготовлено багато миючих товарів. Універсальне – добре змивається з поверхонь, видаляє жир та дезінфікує. Є гіпоалергенною альтернативою пральному порошку, ретельно видаляючи плями з будь-яких тканин. Вибирайте господарське мило на основі рослинних олій, темно-коричневого кольору 72% без барвників та ароматизаторів. При роботі зі складними забрудненнями в мило додайте харчову соду, не забувши про гумові рукавички.
  • Миючі на основі слабких кислот. Оцет у складі здатний ефективно справлятися з очищенням скляних поверхонь, вікон та посуду, столових приладів, розчиняти жири, знищувати грибки, справлятися з іржею. Використовується як ополіскувач.

Засоби для чищення на основі хімії (аміак, фенол, хлор, формальдегід, пропіленгліколь). Більшість їх належить до категорії спеціалізованих і застосовується у професійній діяльності. Будучи дуже ефективними, детергенти справляються практично з будь-якими забрудненнями, але вони дуже токсичні та при необережній експлуатації викликають алергічні реакції та отруєння. Рукавички та маска – обов'язкові захисні атрибути під час роботи з продукцією такого роду. Уважно дотримуйтесь інструкцій виробника! Після використання речовина ретельно змивається з поверхонь, приміщення добре провітрюється.

Засоби для збирання в інтернет-магазині: для миття посуду

Залежно від способу миття продукція класифікується так:

  • Для ручного використання: рідини та гелі, порошки. Перші зручні в експлуатації, добре очищають, приємно пахнуть, пом'якшують шкіру рук, забезпечують економічну витрату, але їх токсичні краплі залишаються на посуді. Порошком можна очищати раковину, в шкіру він не вбирається. Його дрібні частинки важко видаляти із поверхонь. Другий варіант підійде для видалення серйозних забруднень (але не з кераміки, скла або нержавіючої сталі).
  • Для посудомийної машини: головне – не використовувати ручні детергенти, тому що їх рясна піновиділення часто стає причиною поломки приладу. Оптимальний варіант - гель, оскільки він не пошкоджує посуд, не окислює його, підходить для роботи з крихкими матеріалами, чого не скажеш про порошку. Найзручніший та економічний метод – використання таблеток. Дочекайтеся, коли в машині накопичиться пристойна кількість посуду.

Максимального ефекту допоможе досягти застосування додаткових засобів. Ополіскувач, утворюючи на посуді невидиму плівку, запобігає появі плям і надає поверхні блиску. Пом'якшувач нейтралізує дію шкідливих частинок і не дає утворюватися накипу на стінках посудомийки. Неприємні запахи усуває освіжувач.

Купити миючі засоби для прибирання будинку можна в інтернет-магазині PROSTOR. У каталозі представлений широкий асортимент якісної продукції за доступною ціною.