Безкоштовна доставка в точки видачі!

Праймери для обличчя

19 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
  1. Праймер для обличчя Lovely Camouflage Foundation 01

    197,00 грн 281,00 грн
    Додати до Списку Бажань
    -30%
на сторінці

Праймер для обличчя – незамінний засіб у макіяжі

 

Сьогодні існує безліч засобів для догляду за шкірою, праймер для обличчя поступово стає невід'ємною частиною кожної косметички. Зовсім недавно його наявність була винятковим привілеєм професіоналів світу моди. Сьогодні в кожному магазині можна швидко підібрати і придбати зовсім недорогі праймери для найвищої якості.

Що таке праймер для обличчя та для чого він потрібен?

Головне завдання праймера – це створення в наявності універсальної та міцної основи під макіяж, яка одночасно здатна виконувати відразу 3 функції:

  • Створення гарної передкосметичної бази. Щоб косметика впевнено трималася на шкірі та не попливла за кілька хвилин.
  • Догляд за шкірою. Цілющі компоненти у складі дозволяють захистити шкіру від негативних наслідків косметичних процедур.
  • Зовнішній захист. Праймер створює певний бар'єр, який здатний захистити поверхню від ультрафіолетових променів сонця та вітру, а також надати щільнішу структуру зовнішнім шарам макіяжу. До того ж це дозволяє покращити ефективність тонуючих властивостей інших засобів.

Види праймерів для обличчя

Перш ніж купити праймер для обличчя, слід знати, що текстура може значно відрізнятися. Найчастіше вибір консистенції залежить від стану і типу шкіри.

Фахівці модної індустрії виділяють кілька найпоширеніших основ для праймера:

  • Силіконова – для згладжування поверхні. Це прозорі засоби, які зазвичай є основою макіяжу. Призначені для шкіри без видимих вад.
  • Матуюча – для позбавлення від жирного блиску. Це засіб з мінеральними частинками у складі, який здатний убирати сальні виділення без негативного впливу на пори.
  • Рідкий (лосьйон) – для створення легкої основи під косметику. Це швидкосохнучий праймер для макіяжу обличчя без олій у складі. Призначений для вирівнювання тону та миттєвого зволоження шкірного покриву будь-якого типу.
  • Сяюча – для наділення ефектом, що «підсвічує». Такі праймери здатні перетворити відтінок шкіри, створюючи відпочилий і свіжий образ. Випускається відразу в кількох кольорах, як і більшість тональних кремів.
  • Кремова – для відчуття свіжості та легкості. Універсальний засіб для будь-якої шкіри. Зволожуючий ефект, що створюється, допомагає забезпечити простоту і комфортність при нанесенні косметики.
  • Коригуюча – для точкового маскування небажаних дефектів. Такий праймер здатний приховувати почервоніння та висипання, а також вирівнювати тон шкіри. По набору функцій схожий більше з консилерами чи коректорами, ніж із базою.
  • Олійна – для легкого омолодження. Масло надає шкірі пружності та сяйва. Але праймер для макіяжу має і основну перевагу – можливість розгладження дрібних зморшок. Добре поєднує в собі функції декоративної косметики, що доглядає.

Як правильно підібрати праймер для шкіри обличчя?

 

На праймер для обличчя ціна не дуже відрізняється залежно від виду. Вибирати його за цінником не можна, найважливішим є сумісність із типом шкіри. Якщо цього не врахувати, засіб може не тільки втратити ефективність, але також і погіршити ситуацію на пошкоджених ділянках шкіри або створити ряд проблем з верхніми шарами макіяжу.

Наприклад, жирний тип шкіри потребує гарної роботи з утриманням сальних виділень. У такому разі мінеральні засоби вважаються найбільш ефективними у рятуванні від блиску, а також вони здатні прибрати легкі подразнення та почервоніння.

Для сухої шкіри підійде лосьйон або кремова основа, адже даний тип особливо чутливий до будь-яких косметичних процедур. До того ж до їх складу входять саліцилові кислоти, здатні добре очищати та зволожувати поверхню.

Ну а щодо вікової шкіри, тут найефективнішими стануть силіконові праймери. Вони здатні заповнювати і розгладжувати зморшки і надати свіжості образу. Візажисти рекомендують використовувати зволожуючі засоби з антиоксидантами у складі.