Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для миття скла

11 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засіб для миття вікон: на які компоненти звернути увагу при виборі?

Усі поверхні потрібно періодично очищати, щоб на них не було бруду, розлучень і плям, а засіб для миття вікон допоможуть зробити шибки блискучими. Їх використовують також для миття дзеркал, стінок душових кабінок, міжкімнатних та меблевих дверей. Впоратися з таким завданням допоможе легкий у використанні та надійний засіб.

Засіб для миття вікон – основні компоненти у складі

Більшість засобів мають у своєму складі ізопропіловий спирт, який має характерний запах та високу леткість. За допомогою таких препаратів можна легко очистити поверхню від побутового та природного бруду, а також видалити жировий наліт зі скла.

Засіб для миття вікон із різними активними компонентами

Побутова хімія з магазинів допомагає впоратися із забрудненнями швидко та без особливих зусиль. Купити засіб для миття вікон можна на різній основі:

  • Нашатир. Він добре розчиняє бруд, практично не залишає розлучення, швидко вивітрюється, робить скляну поверхню блискучою. У минулому бабусі самі готували таку рідину та мили вікна. Засіб підходить для очищення гладких поверхонь.
  • Бензиловий спирт. Серед додаткових інгредієнтів зустрічаються аніонні ПАР, які забезпечують піноутворення миючого засобу. Така хімія також підходить для очищення гладких скляних та дзеркальних поверхонь, завдяки чому вони стають глянсовими.
  • Водовідштовхувальні добавки – засіб для миття скла з вуличного боку. Завдяки цьому компоненту краплі дощу скочуються, а не висихають на вікні, утворюючи непривабливий слід. Крім того, такі засоби запобігають їх запотіванню.
  • Оцтова чи лимонна кислота. Такі засоби розроблені для очищення поверхонь у ванних кімнатах та душових кабінках. Кислота розкладається на вапняних відкладах та мильних плівках, що сприяє швидкому та легкому їх видаленню. Важливо пам'ятати, що металеві частини душової кабіни таким засобом не можна мити.

Універсальні засоби для миття вікон підходять для чищення всіх поверхонь, включаючи металеві елементи душових кабін. При невеликому шарі нальоту достатньо нанести засіб і відразу протерти серветкою, що вологовбирає. Якщо наліт застарілий, потрібно нанести засіб і залишити на кілька хвилин, щоб розчинився, після чого видалити склад вологою губкою. Ці склади можна використовувати для очищення кахлю та фаянсових елементів, а ціна на засоби для миття вікон доступна всім споживачам.

Особливості очищення матового та тонованого скла

Відмінною рисою матового скла є її шорстка поверхня з нерівностями, що робить її оксамитовою текстуру. Матування завдано рівномірно, тому очищати її потрібно дуже обережно. Звичайна побутова хімія для цього не підходить. Можна використовувати м'які миючі склади, які містять ізопропіловий спирт та рослинні ПАР. Щоб видалити старі плями жиру з такої поверхні, потрібно застосовувати очисник, основу якого становить спирт. Якщо свіже забруднення, підійде звичайний гель для миття посуду.

Магазин PROSTOR: все необхідне для чистого будинку в одному місці

Щоб видалити забруднення з різних видів поверхонь одного засобу для миття скла недостатньо. Позбутися плям фарби, клею або інших плям, що складаються, знадобляться серветки з поліпропілену, штучної замші і мікрофібри. Правильно підібраний матеріал допоможе уникнути розлучень на поверхнях та зробити прибирання легким та швидким.