Безкоштовна доставка в точки видачі!

Елітні парфуми

Позиції 1-24 з 104

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Елітна парфумерія: як вибрати свій ідеальний аромат

Погоня за унікальними ароматами не закінчується, але елітна парфумерія досі залишається недоступною кожному. Цьому супроводжує ряд очевидних причин:

  • не всім сподобаються такі аромати;
  • висока ціна, іменита косметика та парфумерія коштує дорого;
  • такі вироби продаються в обмеженій кількості, потрібно витратити час на пошук бажаного аромату.

Це далеко не єдині причини відсутності якісного парфуму у широкому доступі.

Елітна парфумерія: у чому суть

Чоловіча та жіноча парфумерія є авторським ароматом, виготовленим з гарної та натуральної сировини. Вартість матеріалів, що витрачаються, висока, тому такі аромати виготовляють у вкрай обмеженій кількості і продаються вони за високою ціною.

Деякі продавці намагаються видавати підробки за оригінальну преміум парфумерію, але такі обмани швидко викриваються. Неможливо уявити якісний та насичений аромат, який продається оптом та входить у середню цінову категорію.

Як відрізнити елітний парфум

Потрапивши на сайт невідомого інтернет-магазину елітної парфумерії, хочеться переконатись, що це не підробка. Зробити це заочно буде складно, але є риси, які допоможуть у цьому питанні.

Не порушена цілісність упаковки.

Елітна продукція не розкривається до покупки. Тому важливо звернути увагу на целофанову обгортку: якщо вона цілісна, без слідів від склеювання чи розривів, це правильний товар. Також на оригінальному парфумі є наклейка-штамп.

Збіг штрих-коду

Переглядаючи каталог елітної парфумерії, варто звернути увагу на штрих-код. У відомого оригінального парфуму він збігається із штрих-кодом країни виробника. Такі вироби ніколи не продають за ліцензією або франшизою, тому виготовлення в інших країнах виключено.

Серійний номер

На дні упаковки знаходиться тонка наклейка із серійним номером. У підробок вона або відсутня чи номер на флаконі не збігається з номером у коробці.

Справжня країна виробник

Творці оригінального елітного парфуму вказують країну коротко і лаконічно, наприклад Made in France всі маркування на кшталт New Work, Britain-London практично завжди вказують на те, що це фейковий продукт.

Елітна парфумерія: ціна

Один із головних показників. Елітний парфум ніколи не продається за низькою або середньою вартістю, подібний фактор відразу змушує засумніватися як і оригінальність парфумерного продукту.

Інформація на упаковці

Розробники підробок не звертають уваги на дрібниці. Тому вони вважають обов'язковим:

  • надавати всі наявні дані;
  • вказувати повну інформацію про товар, обмежуючись короткими описами.

На сайті нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий асортимент вибору оригінального парфуму. Ціни елітної парфумерії залежать від виробника, але не опускаються нижче за належний рівень. Є можливість доставки по Україні незалежно від віддаленості міста. Вам потрібно лише переглянути каталог і визначитися з бажаним ароматом, купити парфумерію елітну і не натрапити на підробку тепер набагато простіше.