Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Спори про шкоду сульфатів не перестають вщухати, тому безсульфатні шампуні мають попит, все частіше дівчата роблять вибір на їх користь. Розкручені марки зазнають збитків через те, що склади їх продуктів зазнають критики і розбираються на складові. Вони можна знайти:
різні ПАР-и;
парабени;
агресивні добавки;
сульфати.
Останній пункт викликає найбільше суперечок у косметичному середовищі.
Найнебезпечнішими серед сульфатів вважаються «Аурил сульфатнатрію» та «лауретсульфат натрію». Вони містяться практично у кожному шампуні популярних марок. Причини популярності цих засобів очевидні:
вони легко піняться;
швидко та якісно видаляють жир та бруд з волосся.
Однак через негативний вплив на шкіру голови та токсичного складу вони піддаються серйозній критиці. Відомо, що всі сульфати сушать шкіру, через що вироблення шкірного жиру відбувається більш активно. Волосся забруднюється швидше, потрібне часте миття. Багато жінок щодня миють голову з цієї причини.
Такі шампуні мають низку переваг у порівнянні з іншими засобами:
відсутній негативний вплив на шкіру голови;
безсульфатні шампуні для волосся не змивають фарбу, тому волосся не втрачає своєї яскравості та насиченості;
виключена поява подразнень та алергічних реакцій;
безсульфатними шампунями користуються навіть після кератинових процедур;
волосся виглядає здоровішим, шампунь їх живить і відновлює під час кожного миття.
Не зайвим буде врахувати і недоліки цих засобів:
висока ціна, безсульфатні шампуні коштують набагато дорожче, їх нерідко купують в інтернет-магазинах;
швидкі витрати, такі шампуні майже не піняться, тому потрібна більша кількість;
потрібен час на звикання, спочатку здаватиметься, що обраний засіб недостатньо добре очищає волосся та шкіру голови;
погано змивають гелі для волосся, лаки, різні блискітки та інші засоби, для таких випадків доведеться зберегти сульфатний шампунь.
Дівчатам, які страждають від лупи, доведеться відмовитися від безсульфатних шампунів, вони не вирішують цієї проблеми і можуть навіть посилити її.
Широкий асортимент вибору змушує розгубитися навіть тих, хто розуміється на подібних засобах. Є кілька корисних порад, які допоможуть розібратися у складах та підібрати найбільш підходящий засіб.
Це головний пункт, який обов'язково потрібно виконати перед покупкою. Безсульфатні засоби містять SLS, ALS, SLES. Якщо на етикетці вказані ці маркування, то цей товар слід відкласти.
Бажано переконатися у відсутності мінеральних олій, солідолу, петролатуму, ланоліну. Чим простіше склад, тим вищий рейтинг товару серед аналогічних коштів.
Навіть недорогі безсульфатні шампуні та бальзами мають маркування "не містить парабенів", "у складі відсутні SLS". Застережні написи потрібні для того, щоб люди могли швидше зорієнтуватися в асортименті і не промахнутися з вибором.
Невідомий бренд не рівнозначний поганому, але перед покупкою рекомендується вивчити інформацію про виробника, склад його продуктів, про те, де і як вони створюються. Це допоможе скласти спільну думку. Не зайвим буде врахувати відгуки та коментарі в мережі, часом серед різноманітності повідомлень трапляються вартісні та інформаційні.
Перш ніж купити безсульфатні шампуні, важливо дізнатися про термін придатності. Наявність у складі натуральних компонентів та практично повна відсутність хімії суттєво знижує термін зберігання товару. Якщо на етикетці зазначено, що засіб можна зберігати довше 3-4 місяців, значить, у ньому є шкідливі речовини.
Деякі виробники надходять неналежним чином і додають консерванти в продукцію, не повідомляючи про це покупця.
Купити безсульфатні шампуні можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми надаємо великий вибір коштів на будь-які уподобання та гаманець. Зручна послуга доставки по всій Україні допоможе придбати бажаний товар у найкоротші терміни та без витрачання часу на походи магазинами. У каталозі є безліч засобів для зволоження та зміцнення волосся