Безкоштовна доставка в точки видачі!

Жіночі бритви і картриджі

Позиції 1-24 з 46

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Жіноча бритва для гоління: гладкість 24/7

Які б не винаходили новомодні способи видалення небажаної рослинності, жіноча бритва для гоління залишається найпопулярнішим і найзручнішим методом у боротьбі за гарні ніжки. Здавна жінки воюють із зайвими волосками на тілі – на ногах, в області пахв та зоні бікіні.

Верстат для гоління жіночий: характерні риси

В епоху шугарінгу, фотоепіляції та інших сучасних способів видалення непотрібного волосся звичайна бритва стала менш популярною. Якими перевагами вона має?

 • наявність кількох лез для видалення волосків, що ростуть у різному напрямку;
 • округлі лінії та яскрава кольорова гама корпусу;
 • захисний буфер навколо лез, що зменшує ризик порізатись;
 • наявність гелевої смужки, що зволожує покрив під час гоління, за рахунок чого шкірний покрив набуває гладкості та доглянутості.

У чому переваги купити жіночий верстат для гоління перед іншими методами епіляції?

 • Можливість проведення простої процедури видалення небажаного волосся самостійно, в умовах будинку. Не потрібно вирушати до салону краси або шукати майстра.
 • Бюджетність - верстат може придбати кожна дівчина, ціна доступна і вистачить надовго. Навіть найдорожчий екземпляр придбати вигідніше, ніж витрачатися на регулярне відвідування салонів.
 • Повне видалення волосяного покриву, порівняно з результатами застосування воскових смужок або депіляційного крему. Ділянки, з якими не впоралися останні, все одно доведеться забирати бритвою.
 • Безпечне використання без алергічних реакцій, подразнень, волосся, що вросло, при грамотному застосуванні верстата. Будьте обережні з щойно купленою насадкою - є ризик пошкодити цілісність епідермісу або порізатись.
 • Відсутність больових відчуттів як при використанні депілятора або воску.
 • Швидкі результати – після крему шугарингу та інших способів шкіра може почервоніти, і треба чекати, доки роздратування пройде. Верстат дає ідеальні результати відразу після сеансу.

Одноразові жіночі верстати для гоління або багаторазові?

Кожен із варіантів має своє коло шанувальниць. Переваги разової бритви полягають у її низькій ціні та гігієнічності. Після пари використання інструмента можна позбутися. Недоліки такого пристосування теж є - це відсутність буфера, що оберігає від подразнень. Як було зазначено, одноразовий верстат швидко зношується.

Багаторазова бритва оснащена зручною плаваючою головкою, а її леза виготовлені з якісних матеріалів. Хороший захисний буфер і смужка гелю не дають порізати шкіру під час гоління і спровокувати подразнення. Верстат тривалого користування коштує дорожче, ніж одноразовий, але вистачить вам його надовго - досить періодично міняти насадки. Не завжди касети входять у комплект зі верстатом, тому їх доведеться придбати окремо під конкретну модель.

Як вибрати жіночу бритву?

Щоб придбати ідеальний варіант верстата для себе, звертайте увагу на такі критерії:

 • Кількість лез, від якого залежить якість гоління. Чим їх більше, тим гладкішим буде епідерміс після використання пристрою.
 • Наявність гелевої смуги. Вона попереджає розвиток подразнень та порізів.
 • Присутність мікрогребеня. Деталь допомагає підняти волосинки і позбутися їх таким чином.

Ціна жіночого верстата для гоління в інтернет-магазині краси та догляду PROSTOR залежить від його призначення, функціональності та виробника. Консультант допоможе клієнту вибрати найбільш підходящий варіант серед широкого асортименту за вигідною вартістю. Зробити замовлення можна також у режимі онлайн на сайті, оформивши доставку додому або до найближчого поштового відділення.