Безкоштовна доставка в точки видачі!

Антисептики для рук

3 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Антисептики для рук - незамінний засіб у 2021 році

Популярні сьогодні антисептики для рук - це кошти, що знезаражують шкірний покрив, очищають його від забруднень. Продаються вони в маленьких пляшечках і носити їх можна хоч в кишені, хоч в сумці. Особливо корисно використовувати антисептик для рук на свіжому повітрі, коли немає доступу до раковини з водою.

Склад

САНІТАЙЗЕР для рук може включати в себе наступні речовини:

  1. Етиловий спирт - Всесвітня організація охорони здоров'я визнала його найкращим антисептичним розчином.
  2. Пропіленгліколь - в'язка основа, яку, як і гліцерин, використовують в косметичних засобах.
  3. Саліцилова кислота - має слабку антисептичну ефектом, головне призначення - боротьба з зроговінням шкірного покриву.
  4. Карбомер - робить антисептик більш в'язким.
  5. Триетаноламін - спінює засіб, може викликати алергічну реакцію.

Різновиди антисептичних засобів

Зазвичай в побуті застосовується антисептик для рукгель.Він хороший тим, що не схильний до розтікання по шкірної поверхні, повільно витрачається. Користуватися гелем дуже легко - потрібно лише нанести краплю кошти на долоні і розподілити його по внутрішній і зовнішній області кисті. Антисептик сам випарується, не залишивши ні сліду.

Також дуже популярний антисептик для рукспрей.Подібний засіб містить більше спирту, ніж гель, має характерний запах. Вартість спреїв досить висока, а принцип дії аналогічний гелю.Нанесіть з пульверизатора спрей на шкіру,розітріть його. Чи не наносите дуже багато засоби, 2 натискань на пульверизатор вистачить.

Самий практичний варіант, який завжди під руками - це антибактеріальні серветки. Вони зроблені з тканини, яку просочили особливим розчином. Їх можна покласти в автомобіль, на офісний стіл, в сумку. Коли потрібно, можна витягнути 1 серветку і провести обробку шкіри. Крім того, таким антисептиком допускається обробляти різні поверхні (стіл, рульове колесо, клавіатура).

Антибактеріальні засоби у вигляді крему - самий непопулярний варіант. Вони не настільки ефективні, як перераховані вище антисептики, тому як знищують, в основному, мікробів, не зачіпаючи віруси.

 

Що потрібно врахувати при виборі і використанні кошти

Вибираючи антисептик, враховуйте наступні критерії:

  • ціна засоби;
  • ваш спосіб життя;
  • ваші щоденні звички.

Антибактеріальні засоби призначаються тільки для очищення рук і деяких поверхонь. Не варто використовувати їх для очищення ран, всього тіла. Якщо антисептик контактує з органами зору, негайно вимийте очі водою. Крім того, не допускайте потрапляння антибактеріальних засобів всередину організму - якщо подібне сталося, потрібно вживати адсорбент, наприклад, активоване вугілля.

Не варто використовувати антисептики надто часто. В іншому випадку природна мікрофлора шкірного покриву може бути порушена. Антисептичні засоби знищують всі мікроорганізми, наявні на шкірі. Крім того, вони можуть спровокувати алергічну реакцію.

Мікроби і віруси схильні до адаптації. Інакше кажучи, якщо ви будете застосовувати антисептик занадто активно, мікроорганізми стануть невразливі до антибактеріальних елементів. Відповідно, засіб втратить власну ефективність.

Якщо ви вирішили недорого придбати САНІТАЙЗЕР для рук, ознайомтеся з асортиментом нашого інтернет-магазину «Простір». Ми доставляємо товари покупцям по всій Україні.Також купити антисептик для рук можна в стаціонарних точках продажів.