Безкоштовна доставка в точки видачі!

Прорізувачі для зубів

2 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Прорізувач: головний помічник при появі перших зубів

 Коли у малюка починають різатися зубки, на допомогу приходять прорізувачі зубів для дітей, здатні полегшити ситуацію. Силіконові вироби здатні позбавити сильної сверблячки і больових відчуттів, відволікти дитину в цей складний період.

Причини придбати якісний гризунок:

  • він масажує ясна, знімаючи біль та набряк;

  • допомагає відволікти малюка, переключаючи його увагу на цікавіші речі;

  • розвиває тактильні відчуття, сприйняття кольору.

Брязкальця з гумовими деталями виконують відразу дві функції: розважають чадо і допомагають вгамувати неприємні відчуття в яснах.

Які бувають прорізувачі зубів для дітей

Дитячі прорізувачі для зубів або просто зубогризки використовуються батьками з давніх-давен. Раніше для цього використовувалися будь-які підходящі підручні предмети. Їх намагалися максимально убезпечити, після чого вручали дитині. В основному це були дерев'яні та тканинні вироби, інших матеріалів на той момент не використовувалося.

Прорізувачі виконують одразу кількома властивостями:

  • знезаражуючими;

  • антибактеріальними;

  • протизапальними.

Деякі прорізувачі зубів для дітей мають приємний аромат, який припадає до смаку дитині. Сучасні виробники намагаються робити свої гризунки з екологічно безпечних матеріалів, наприклад з ялівцевого дерева.

Види прорізувачів

Усі вироби відрізняються насамперед матеріалом, з якого вони виготовлені. Асортимент вибору дозволяє купити прорізувачі для зубів на будь-який смак та колір.

Латексні та гумові прорізувачі зубів для дітей

Не надто практичний матеріал, який швидко зношується при регулярному використанні. Латексні прорізувачі зубів для дітей вимогливі до догляду: не можна кип'ятити, тільки промивати в теплій мильній воді. Підходять для дітей віком до шести місяців.

Силіконові

Найпопулярніший вид прорізувачів відрізняється високим ступенем безпеки. Найчастіше батьки набувають гризунок-мозаїки. У таких іграшок відсутній смак та запах. Чи не деформуються, немає ризику, що малюк випадково відкусить дрібну частину.

Пластикові

Недорогі та зручні гризунки, які невибагливі у догляді. Їх кип'ятять, миють у стерилізаторах чи проточною водою. При створенні використовується міцний пластик, який не ламається.

Дерев'яні

Вироби виготовляють з ялівцевого дерева, бука або клена. Безпечні та екологічні іграшки, бувають як широкої, так і вузької форми. Їх легко підібрати за уподобаннями чада.

Як придбати гризунок

 Купити прорізувачі для зубів можна, відправившись у звичний магазин, або вивчивши каталог нашого інтернет-магазину. Гарантуємо якість наших іграшок, є послуга доставки для українців. Малята оцінять якісні гризунки та брязкальця, а батьки залишаться задоволені безпекою та зручністю виробів.

Ціна прорізувачів для зубів порадує покупців із будь-якими фінансовими можливостями. Ми пропонуємо ознайомитись з нашим асортиментом, який порадує вас.