Безкоштовна доставка в точки видачі!

Пустушки

3 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

 

Всі переваги пустушок: навіщо і для чого вони потрібні

Ще до народження дитини батьки набувають все необхідне, і пустушка входить до обов'язкового списку товарів. Цей предмет представляється більшості, як порятунок від нескінченних криків, безсонних ночей і зубів, що прорізуються.

Соска пустушка справді багатофункціональний виріб, який подобається більшості дітей.

Навіщо вона потрібна

Якісний виріб повторює анатомічну форму жіночого соска, таким чином дитина реалізує підвищений смоктальний рефлекс. Цей уроджений фактор допомагає немовляті заспокоїтися, розслабитися, знизити рівень стресу.

Найчастіше недолік задоволення рефлексу є у малюків, які перебувають на штучному вигодовуванні. Процес поїдання суміші триває менше 10 хвилин, найчастіше цього не вистачає.

Пустушка: принцип роботи

Дитячі пустушки складаються з бульбашки та насадки, на яку він кріпиться. На насадку виробники нерідко чіпляються спеціальну ручку у вигляді кільця, щоб дитині та батькам було зручніше користуватися виробом.

Коли у малюка виникає потреба, він вистачає соску і прицмокує її, задовольняючи свої потреби у смоктанні.

Незважаючи на широкий асортимент вибору, не всі діти радісно сприймають подібну альтернативу жіночим грудям.

Різновиди пустушок

Якісна соска пустушка - потрібний виріб, що займає новонародженого і допомагає дорослим трохи розслабитися і відволіктися від турбот. Великий вибір дитячих продуктів змушує розгубитися нових батьків. Потрібно визначитися з такими аспектами:

  • формою соски;

  • розміром крапельки;

  • матеріалом, з якого виготовлено пустушку.

Навіть недорога пустушка для новонароджених стає рятівником від стомлюючих криків і безсонних ночей. Варто розглянути основні види цих товарів.

Кругла пустушка

Найпоширеніший вид виробу. Такий варіант найчастіше буває силіконовим або латексним, легко сприймається більшістю малюків. Модель не вимагає постійного контролю, дитина зможе сама ручкою підсувати її в потрібному напрямку. Невисока вартість виробів робить їх доступним кожному з батьків, незалежно від фінансових можливостей.

 

Сучасні анатомічні вироби

Такі моделі з'явилися над ринком дитячих товарів порівняно недавно. Еліпсоїдна форма і тонка основа повторюють контури жіночого соска, тому малюкові простіше сприйняти альтернативу без часу на звикання. Модель перешкоджає попаданню повітря, вона безпечна та виготовляється з натуральних матеріалів. Її якість легко перевірити в перші дні експлуатації.

Спеціалізовані ортодонтичні соски

Ці товари мають сплюснуту форму, яка вважається профілактикою формування неправильного прикусу. Як і попередні моделі, ортодонтичні пустушки запобігають безконтрольному попаданню повітря. Має сенс цю пустушку купити, якщо у новонародженого низьке піднебіння або він часто спить на животі.

На що звернути увагу при виборі

 

Існують чотири основні критерії вибору:

  1. Вік. На упаковках пустушок є маркування за віковою категорією.

  2. Матеріал товару.

  3. Конструкція моделі. Пустушка вибирають так, щоб вона була не надто великою або маленькою.

  4. Функціонал є моделі термометром або дозатором.

Якої б моделі ви не віддали перевагу, купити пустушку за привабливою ціною можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми надаємо послуги доставки по Україні, гарантуємо якість товарів. Широкий асортимент вибору дозволяє кожному підібрати ідеальну соску під будь-який вік та особливості розвитку.