Безкоштовна доставка в точки видачі!

Консилер для очей

2 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
  1. Bourjois консилер Healthy Mix Serum Concealer 49, 11 мл

    509,00 грн
    Додати до Списку Бажань
  2. L`Oreal консилер для обличчя True match radiant serum 0.5D, 11 мл

    432,00 грн 540,00 грн
    Додати до Списку Бажань
    -20%
на сторінці

Консилер під очі – універсальний засіб

Сьогодні індустрія краси має безліч загадкових косметичних засобів, і консилер під очі - один з них, хоча і користується неймовірною популярністю. Більшість людей знає, що це чудовий маскуючий засіб, але далеко не всі усвідомлюють, наскільки він універсальний і корисний для шкіри.

Відмінні риси консилерів для очей

Консилер для очей дуже часто порівнюють з коректорами, а деякі навіть вважають, що це той самий продукт. За набором функцій косметичні засоби і справді дуже схожі. Але нещодавно їх таки розділили, і в модних колах коректор уже називають – «сіятор». Також візажисти виділили кілька відмінностей кожного продукту, щоб покупці розуміли, коли потрібно нанести консилер навколо очей, а коли коректор.

Консилер – це засіб для освітлення проблемних ділянок, щоб якісно приховувати темні кола довкола очей.

Коректор – це косметика із щільною структурою для маскування елементів проблемних та складних зон поверхні шкіри.

Види консілерів під очі

Сьогодні інтернет-магазини та салони краси готові задовольнити будь-які потреби клієнтів. Часто зустрічаються спеціалісти, які пропонують придбати універсальний консилер для шкіри навколо очей. Але, якщо вірити провідним візажистам, – не існує форм, які б підійшли всім і в будь-якій ситуації. Тому в залежності від необхідної текстури декоративний косметичний засіб для повік може бути наступним:

  • Кремовий. Випускається переважно у вигляді палеток або невеликих одинарних коробочок. Такий консилер здатний маскувати легкі небажані дефекти шкіри та синці під очима. За рахунок приємної текстури засіб можна рівномірно наносити не тільки спонжами та кистями, а й просто пальцем. Не рекомендується нанесення на жирну шкіру через наявність масел у складі, які «допомагають» макіяжу «плисти».
  • Рідкий. Найбільш поширений та зручний формат випуску. Найчастіше склад засобу збагачений мінеральними елементами, які мають зволожуючим ефектом. Саме тому такий варіант рекомендується для обробки сухої шкіри. Найчастіше зустрічається у вигляді тюбика в комплекті з вбудованим пензликом, спонжем або аплікатором, щоб було зручно наносити засіб. Найбільш гігієнічним варіантом вважаються флакончики з дозаторами, які дуже складно проникнути бактеріям.
  • Олівець. Має щільну структуру речовини. Призначений для приховування помітних, але не надто яскравих дефектів шкіри. Основна функція - корекція навколоочної області. Але також рекомендується як маскування почервоніння, прищів, наслідків висипу вугрів і пігментних плям.
  • Стік. За текстурою та наповненням схожий з олівцем, але має більш щільну текстуру. Даний консилер від темних кіл під очима добре підходить для обробки великої поверхні і непридатний для точкового приховування дефектів. Є хорошим варіантом для маскування яскравих небажаних недоліків шкіри: ластовиння, родимі плями, розширені судини, синці та ін.

Як підібрати консилер для очей

Підібрати та купити консилер під очі не так складно, як вибрати базу чи основу. Головне, що слід зважати – це відтінок шкіри. У такому разі професійні візажисти виділяють три основні типи декоративного засобу для очей:

  • Жовті (лимонні) – для синіх повік із фіолетовим відблиском. Допомагають пожвавити тон шкіри.
  • Рожеві – для оливкової чи зеленої шкіри.
  • Світлі – для дуже темних віків.

Рекомендується вибирати консилер для шкіри під очима тон у тон із нормальною шкірою. При дуже темних століттях рекомендується купувати засіб на 1 відтінок світліший за шкіру.