Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чоловічі домашні капці

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Чоловічі домашні тапочки - зручність використання, здоров'я ніг

Для збереження ніг в теплі і комфорті варто придбати чоловічі домашнітапочки,в яких зручно ходити по квартирі навіть в найхолодніший період. Сучасні виробники випускають різні моделі домашньому взутті, завдяки чому кожен запросто підбере підходящий варіант для себе і членів своєї сім'ї.

Чоловічі домашні тапочки - довговічність, високу якість виконання

Домашнє взуття - не менш важлива частина нашого гардероба, ніж одяг для вулиці. Адже вдома ми проводимо більшу частину часу, набираємося сил і енергії для наступного дня. Крім того, тапочки - також необхідна річ для гостей. 

І якщо в будинку буде пара-друга запасних тапочок, гості неодмінно будуть вдячні за такий теплий і дружній жест. Крім того, вироби можна подарувати рідним. Аксесуари досить затребувані, тому що мають масу позитивних характеристик:

  • Матеріал,з якого виготовлені тапочки, дозволяє ногам «дихати». Це бавовна, поліестер. Підошва - з етиленвінілацетату. З виробами ноги будуть в чистоті, теплі і комфорті! Це відіб'ється і на їх здоров'я.
  • Тапочки добре тримають тепло, запобігають появі набряків, виникнення захворювань стоп. А крім того, це ще й гарний аксесуар:варіантів виконання виробів представлено безліч.
  • Міцні, легкі і м'які, носяться довго навіть тими людьми, на яких взуття «горить». Витримують великі навантаження, при належному догляді і дбайливого ставлення прослужать не менше 3-х років.
  • Дуже легкі і в той же час захищають ноги від можливих побутових травм.
  • Форма підошви і верху у тапочок оптимальна для більшості типів чоловічих ступень.
  • Кімнатні тапочки можуть піддаватися вологому чищенню. Періодичність її залежить від індивідуальності власника і визначається самостійно.

Чоловічі тапочки в широкому асортименті

Відчуття будинку і справжню затишну атмосферу допомагають створити, здавалося б, самі незначні деталі. Домашні тапочки - корисна річ, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці не зовсім тепло, і підлогу в будинках холодний. Теплі, по-домашньому затишні, виконані з міцних матеріалів тапочки - річ корисна подвійно. Вирішуючи купити чоловічі домашні тапочки,пам'ятайте, що критерієм вибору є зручність, практичність, і головне - розмір. 

Домашнє взуття не повинна спадати з ноги, але і не здавлювати ногу занадто сильно. Тільки при дотриманні цих умов в тапочках можна комфортно пересуватися по будинку. Недорого можна купити чоловічі домашні тапочки в інтернет-магазині PROSTOR. 

Тут представлена якісна продукція з відкритим і закритим носком від українського бренду Twins & Ko. Розмір тапочок - від 40 до 44. Міцність, в поєднанні з м'якістю і пружністю, вологостійкість, теплота і опір ковзанню створюють приємне відчуття при ходьбі. Носити вироби - одне задоволення.

Пропоновані домашні тапочки для чоловіків відрізняються надійністю і довговічністю. А значить, можна бути впевненим, що вони збережуть свій первісний вигляд протягом довгого часу.