Безкоштовна доставка в точки видачі!

Пральний порошок для дитячих речей

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Як вибирати дитячий пральний порошок

Коли в житті сім'ї з'являється малюк, пральна машина починає працювати з подвоєною силою, дитячий пральний порошок має бути не тільки ефективним, але й безпечним. Кошик із брудною білизною щодня поповнює свої запаси. Пелюшки та повзунки тільки й встигають змінюватися на верхній одяг після прогулянок та пісочниці. Виведення важких плям у вигляді забруднень від ягід, фруктів та соків для мам новонароджених є справжньою трагедією. Як підібрати не просто ефективний порошок для дитячої білизни, але ще й безпечний?

Безпечний дитячий пральний порошок

Молоді батьки задаються питанням, яке для них є по-справжньому насущним, як підібрати дитячий порошок високої якості, щоб ідеально підходив малюкові. Варто пам'ятати, що найкращі засоби зберігають важливі властивості випраної білизни.

Основною характеристикою одягу є його міцність. Якщо прати одяг неякісним порошком, то незабаром текстура тканини стане пухкою, а від насичених фарб не залишиться і сліду. Хороші дитячі порошки для прання збережуть міцність одягу та його забарвлення.

Якщо говорити про безпеку, то головним критерієм залишається відсутність у складі засобу фосфатів. Після прання на дитячому одязі в жодному разі не повинно залишитися слідів хімікатів та сторонніх запахів.

Порошок без фосфатів

Пом'якшення водопровідної води у звичайних порошках виконується фосфатами, а дитячому вони замінені на цеоліти. Такі сполуки не впливають на ніжну шкіру дитини, навіть якщо вони повністю не вимиються з випраного одягу. Сильним подразником також є кисневий засоб для виведення плям, тому порошок для прання дитячих речей не містить його в своєму складі. Замінено цю речовину на оптичний відбілювач, без якої білизну після прання неодмінно набуде сірого відтінку, і речі будуть виглядати запраними або навіть брудними. Безфосфатний дитячий порошок можна придбати у магазині або замовити через інтернет.

Вибір порошку для прання дитячих речей

Купити дитячий порошок нині не є проблемою, адже їхня різноманітність вражає уяву. Однак при виборі потрібно ґрунтуватися не тільки на складі засобу, а й на тому, яким способом стиратиметься дитяча білизна. Речі малюка можна відпрати вручну, або за допомогою автоматичної пральної машини, все залежить від переваг молодої мами. Головне, що засіб повинен мати певні характеристики:

  • Досягнення результату. Головним завданням прального засобу є відпрання білизни від будь-якого виду плям.
  • Відсутність алергічних реакцій. Шкіра немовляти набагато ніжніша, ніж у дорослих, тому викликати її роздратування набагато легше.
  • Зміст БІО-компонентів у своєму складі.
  • Зміст мінімального відсотка ПАР.
  • Легке розчинення у воді, приємний запах і не надто сильне утворення піни.
  • Безпечний склад без додавання фосфатів, кисневого засобу для виведення плям і віддушок забезпечить безпеку дитини.
  • Наявність нешкідливості порошку відзначається спеціальною галочкою на упаковці.

Тим самим, порошок для дитячих речей повинен не тільки безпосередньо впоратися з обов'язками, а й робити це безпечно. У різноманітності пропонованих засобів важливо вибрати те, що відповідатиме вимогам цієї категорії. Підбір якісного порошку для прання речей найменших членів сім'ї забезпечить безпеку для дитини будь-якого віку.