Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячі дезодоранти

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

 

Як правильно підійти до вибору першого дезодоранту

 Коли наближається пубертатний період, батьки купують своєму чаду перший дезодорант для дітей, адже питання гігієни стає більш актуальним. Кожна дівчинка чи хлопчик потребують особистого засобу, який би підходив саме їм. Асортимент вибору антиперспірантів – важлива тема, з кількох причин:

  • у дітей найчастіше є чутлива шкіра пахв, придбання першого засобу загрожує неприємними наслідками;

  • дитячий дезодорант має легший склад, щоб максимально убезпечити дитину;

  • особисті переваги дитини варто надати можливість підлітку самостійно розібратися в наявних товарах та їх якостях.

Оптимальний вік для придбання першого засобу: 9-12 років у дівчаток та 10-13 у хлопчиків. Різниця в роках з'явилася через те, що за статистикою у чоловіків гормональне дозрівання відбувається трохи пізніше, ніж у жінок.

Як вибрати дезодорант для дітей

 Насамперед потрібно оцінити дезодорант з погляду безпеки складу. Якщо всі шкідливі речовини, віддушки та алергени відсутні, виріб підійде для первинного використання дитиною. Цим товаром чадо буде користуватися щодня, тому важливо також оцінити його за такими критеріями.

Спосіб нанесення

 Є три види антиперспірантів:

  • кульковий;

  • олівець;

  • аерозоль.

Найгігієнічнішим вважається останній варіант, у нього відсутній контакт зі шкірою при нанесенні. Користуватися олівцем та кульковим зручно з погляду нанесення, такий дезодорант для дітей легко наносити у потрібній кількості.

Перші пару-трійку разів аерозолі розпорошують під наглядом батьків, щоб унеможливити попадання випарів на слизові або нерівномірного нанесення.

Дезодорант для дітей: види

 Потовиділення у дітей відрізняється, ті, хто страждає від підвищеного виділення поту, потребує більш серйозного захисту. Має сенс купити дитячий дезодорант-антиперспірант. Має сильніший вплив.

Зовнішній вигляд і аромат

 Перш ніж купити дитячий дезодорант, дозвольте дитині ознайомитися з асортиментом гігієнічних товарів. Він впорається з самостійним підбором виду та аромату. Батькам залишається лише дати пораду, якщо це буде потрібно.

Заходи безпеки

 

Важливо пояснити дитині про заходи безпеки, розповісти, що неприпустиме використання одного засобу двома різними людьми. Всі вироби наносяться після душу, на суху та здорову шкіру. Неприпустиме нанесення засобу відразу після гоління. У разі появи алергії або запалення використання дезодоранту припиняється.

Ви легко можете купити дезодорант для дітей у нашому інтернет-магазині за привабливою ціною. Ми гарантуємо якість наших товарів, вони виготовлені із безпечних матеріалів та мають натуральний склад. Вся косметика була протестована та має сертифікати якості. У каталозі кожен з батьків і дитина підбере відповідне приладдя для щоденного використання.