Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Щоб не збожеволіти від новин та хвилювань 24/7, потрібно завести нову рутину, аби бути у ритмі життя. Нову, бо життя змінилось і, навіть, звичні речі, вже не будуть такими як раніше.
Розповідаємо з чого почати, щоб не відкладати життя на «після війни».
Ранкові ритуали
Ранковий душ, догляд за обличчям, зубами та сніданок — тепер твій обовʼязок. Не будь-коли протягом дня, а саме після пробудження.
Це буде своєрідною гарантією вдалого початку дня для тебе. Не нехтуй цим пунктом, він дуже важливий. Адже допоможе тобі налаштуватись та бути «у ритмі» цілий день.
Режим сну
Так, у тебе не одразу вийде не прокидатись посеред ночі (навіть за відсутності сирен) та лягати спати в один і той самий час, але потрібно з чогось почати.
Зверни увагу на те, у який час ввечері ти відчуваєш найбільшу сонливість. Його і зроби «стартовим» для відновлення режиму. Пам'ятай, що перші 3 години сну дозволяють організму відновитися на 70%.
Не бійся «розважати» себе
Щоденне читання книжок чи перегляд фільмів не зробить нічого поганого нашій армії, а тобі допоможе відволіктись та відчути трохи інші емоції.
Знизь інформаційні потоки
Ми розуміємо, що за допомогою постійного перегляду новин ти запевняєш себе, що контролюєш ситуацію на 100%, але якщо робити це вдвічі рідше, нічого поганого не станеться. Навпаки, твій емоційний стан покращиться. Адже організм не буде знаходитись у цілодобовому стресі.
Виходь на вулицю
Якщо це безпечно, влаштовуй щоденні короткі прогулянки. Організму необхідне сонячне світло. Виходь на вулицю, щоб дихати повітрям, дивитися на небо та отримувати порцію вітаміну D. А якщо у тебе є собака, цей пункт гарантовано буде виконаний.
Спілкуйся з рідними та друзями
Регулярно підтримуй звʼязок з близькими людьми. Так ти будеш впевнена у тому, що відбувається у їхньому житті та в певному сенсі контролювати ситуацію.
Почни вести щоденник
Це може бути паперовий записник або нотатки у телефоні. Записуй у ньому все, що відчуваєш щодня. Загалом практика записувати щось — допомагає структурувати думки та заспокоює. Також до цього пункту можна додати малювання. Адже висловлювати думки можна не лише словами, а й образами.