Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чим витирати обличчя після вмивання?

Чим витирати обличчя після вмивання?
Завантаження... 2012 переглядів 3 хвилин читання
Чим витирати обличчя після вмивання?

Спитай будь-кого, хто хоч трохи розбирається у догляді за шкірою, про важливість очищення і гарантовано отримаєш довжелезний список причин, чому не можна пропускати цей крок.

Та трохи менш ясно, що потрібно робити після. І ні, ми зараз не про зволоження та захист, а про те, чим витирати обличчя після вмивання?

Дослідили це питання та готові ділитися інформацією прямо зараз.


Переважна більшість людей після вмивання витирає обличчя рушником. Хтось робить це більш-менш обережно, лише злегка промокаючи. А хтось просто розтирає шкіру. Дерматологи ж кажуть, що цього взагалі не можна робити — ні акуратно, ні тим паче аби як.

 

По-перше, волога шкіра легко травмується. Тобто, коли ти витираєш та розтираєш її рушником, на ній залишаються мікротріщинки, через які втрачається волога і на ній з’являються запалення. Адже у ванній, під дією високих температур пори відкриваються й шкіра стає більш м’якою та вразливою.

 

По-друге, якщо у тебе жирна шкіра, схильна до акне, то рушник може стати джерелом бактерій, що лише викликатимуть нові запалення. Адже рушник часто використовується не лише для обличчя, а й для інших частин тіла. Також на ньому осідають часточки пилу. Якщо рушник тривалий час лишається вологим, на ньому починають розмножуватися бактерії.

 

По-третє, нанесення доглядових засобів на вологу шкіру підвищує їхню ефективність. Все тому, що після вмивання вода, що залишається на шкірі, поступово частково випаровується і частково вбирається в епідерміс. Якщо ти нанесеш крем або сироватку на вологу шкіру, то активні компоненти краще та швидше проникнуть в її глибокі шари. Відповідно, результат від цих засобів буде кращий. Та все ж таки існує різниця між вологою та мокрою шкірою. Тож підсушити її доведеться. Як саме?

 

Можна використати паперові серветки чи рушники. На них точно немає бактерій і вони якісно вберуть вологу без зайвого розтирання.

 

А корейські б’юті-блогери взагалі пропагують так звану “масажну сушку обличчя”. Метод заснований на легкому самомасажі одразу після вмивання. Спочатку проведи руками по щоках, в напрямку від носа до вух. Зібрану зайву вологу струси. Потім пройдись по підборіддю — від центра до периферії. Знову струси вологу. Таку ж процедуру повтори на лобі. А закінчуй масаж висхідними рухами по шиї (від ключиць до щелепи).

Таким чином ти прибираєш залишки вологи й водночас покращуєш мікроциркуляцію крові у капілярах та покращуєш проникність активних компонентів зі своєї доглядової косметики.

 

Або можна просто дати шкірі висохнути самостійно. Виділи 5 хвилин після вмивання на “нічогонероблення” і не чіпай обличчя. Щойно воно підсохне, зможеш приступити до доглядових процедур.

 

Також важливо пам’ятати, що якийсь з цих методів просто може не підійти твоїй шкірі. Влаштуй “випробувальний” тиждень кожному з них та спостерігай за реакцією. Якщо не підійде жоден з вищеперерахованих способів — краще звернутися до дерматолога за консультацією.

 

А щоб процедура вмивання приносила найкращий результат, не забувай про золоті правила догляду:

  1. Обирай засоби для вмивання, що підходять твоєму типу шкіри. Для сухої та чутливої підійдуть засоби з текстурою молочка або засоби з заспокійливими компонентами у складі та м’якою формулою. Для жирної —гелі та муси.
  2. Вмивайся щоранку та щовечора, незалежно від того, наносила макіяж чи ні. Шкіра потребує очищення від пилу та бруду як після сну, так і після цілого дня.

Обирай комфортну температуру води для вмивання. Базовий принцип такий: холодна вода стягує шкіру, звужуючи пори, а гаряча вода навпаки сприяє їх розкриттю. Тож для звичайного вмивання обирай середню температуру.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована