Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чекліст: 5 помилок у догляді шкірою в холодну пору

Чекліст: 5 помилок у догляді шкірою в холодну пору
Завантаження... 827 переглядів 3 хвилин читання
Чекліст: 5 помилок у догляді шкірою в холодну пору

Взимку шкіра особливо незахищена. Холод, мороз, вітер, різкі перепади температури, сухе повітря в приміщеннях – найгірші вороги твоєї шкіри. І єдиний спосіб захисту – це правильний догляд.

Розповідаємо про помилки у догляді за шкірою, яких варто уникати.

 

Найчастіші проблеми шкіри, які виникають через неправильний догляд

Турбота про гідроліпідний шар – це не лише про збереження краси та молодості, а й турбота про здоров'я шкіри. Річ у тім, що в холодну пору року сальні залози виробляють меншу кількість секрету, а тому гідроліпідний шар стає більш вразливим до зовнішніх подразників.

За відсутності оптимального щоденного догляду може з'явитися сухість. Низька вологість повітря взимку призводить до втрати вологи та шкірного жиру, що викликає сухість, лущення та подразнення. Зволожувальні креми та лосьйони, багаті на гіалуронову кислоту та вітаміни, допоможуть підтримати гідробаланс шкіри.

Вітер та холод можуть викликати подразнення та запалення шкіри. Тут тебе врятують креми з антиоксидантами та заспокійливими компонентами, такими як алое, ромашка, лаванда. Якщо все ж виникли ці проблеми, то варто забезпечити максимальний захист від вітру та холоду.

Власники чутливої шкіри можуть при тривалому перебуванні на морозі отримати навіть обмороження відкритих ділянок обличчя та рук. Це дуже неприємний та болючий наслідок перебування на вулиці взимку. Тому попередньо нанось захисний крем, краще це робити за 15-30 хвилин до виходу з дому, а в ідеалі – за годину.

Використовуй захисні креми та носи головні убори для збереження тепла і захисту шкіри від морозу.

Також потурбуйся про губи. Холодний вітер і низька вологість викликають сухість губ. Використовуй зволожувальні бальзами для губ з натуральними оліями, вітамінами та зволожувальними компонентами. 

В зимовий період збільшується ризик виникнення пігментації, особливо при відсутності захисту від сонця. Використовуй сонцезахисний крем із високим SPF, щоб уникнути пігментації та захистити шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

 

ТОП 5 помилок у догляді за шкірою взимку

Розглянемо ТОП 5 помилок в зимовому догляді, адже саме вони найбільше та найчастіше шкодять нашій шкірі.

1. Відмова від SPF

Однією з основних помилок взимку є відмова від захисту від сонця. Багато хто вважає, що взимку сонцезахисний крем не обов’язковий, але це не так. Ультрафіолетові промені впливають на шкіру протягом усього року, пришвидшують процес старіння та збільшують можливість появи пігментації. Повноцінний догляд та захист можливий тільки з SPF.

2. Надмірне скрабування шкіри

Наша шкіра постійно оновлюється, але надмірне скрабування в холодну пору року може призвести до подразнення та сухості. До того ж може з'явитися синдром чутливої шкіри. Надмірна ексфоліація може пошкоджувати життєдіяльні клітини. Якщо ж і робити скрабування, то тільки м'якими ексфоліантами й не дуже часто. Тоді ти позбудешся від ороговілих клітин, не пошкоджуючи дерму.

3. Гаряча вода

Гаряча вода – дуже спокусливий ворог для нашої шкіри. Регулярний гарячий  душ чи ванна гарантовано зроблять твою шкіру сухою. Пригадай, як після гарячої ванни з'являється  відчуття стягнутості та шорсткість. Це тому, що шкіра швидко втрачає вологу. Краще використовуй теплу воду та обмеж тривалість водних процедур. Після миття завжди використовуй зволожувачі для відновлення гідробалансу. Це стосується не лише обличчя, а й всього тіла.

4. Відсутність достатнього зволоження

Часто на холодний період ми вибираємо щільніші текстури та віддаємо перевагу живильним компонентам, але не варто забувати про постійну підтримку гідробалансу. Сухе повітря, холод та інші зовнішні чинники викликають втрату вологи. 

Гідратаційні компоненти у твоїй косметиці такі ж важливі, як і живильні. Вони просто доповнюватимуть одне одного. Гіалуронова кислота та вітамін Е обов'язково мають бути у складі твоїх доглядових засобів. Вони допоможуть зберегти оптимальний рівень вологи.  

5. Неякісне очищення

Використання неякісних або агресивних очищувачів пошкоджують захисний бар'єр шкіри. Вибирай м'які засоби, які підтримують природний pH шкіри та не вимивають шкіру до скрипу. Забезпеч дбайливе очищення, яке буде видаляти бруд та надлишок себуму, але при цьому залишатиме шкіру здоровою.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована