Безкоштовна доставка в точки видачі!

Бʼюті-словник: живлення та зволоження – у чому різниця?

Бʼюті-словник: живлення та зволоження – у чому різниця?
Завантаження... 245 переглядів 3 хвилин читання
Бʼюті-словник: живлення та зволоження – у чому різниця?

Для здорового, красивого вигляду, без ознак передчасного старіння наша шкіра потребує ретельного догляду, який відповідатиме її потребам. Косметологи радять щоденно робити очищення, зволоження та живлення. Сьогодні розберемося детальніше в питаннях зволоження та живлення: що це таке, і коли потрібне зволоження, а коли живлення. Чи краще вибирати відразу і перше, і друге?

 

Зволоження шкіри

Всім відомо, що організм людини на 2/3 складається з води. Але його весь час потрібно підтримувати та насичувати корисними компонентами. Те саме зі шкірою.

Зволоження – це забезпечення гідробалансу у дермі, а в результаті — пружність, краса та надійна робота шкірного бар'єра, його захисної функції.

З віком, а це в середньому з 25 років, шкіра починає втрачати вологу та виробляти меншу кількість себуму. Це загрожує появою ознак передчасного старіння та перших зморшок, які додають віку. Крім того, шкіра стає тьмяною, схильною до лущення та сухості. Тому варто подбати про наповнення молекул водою.

Насамперед варто дотримуватись питного режиму, тобто щоденно споживати достатню кількість рідини, а це 1,5-2 л води в день. А також регулярно використовувати доглядові косметичні засоби, які проникають в дерму, зволожують її на клітинному рівні та допомагають втримати отриману вологу.

Інгредієнти для зволоження:

· Гіалуронова кислота;

· Пептиди;

· Амінокислоти;

· Антиоксиданти;

· Екстракти деяких рослин;

· Гліцерин;

· Вітаміни групи A, С та В.

 

Живлення шкіри

Спочатку шкірі вистачає ретельного зволоження, але з часом навіть з ним шкіра виглядає виснаженою. Це стається через те, що їй не вистачає корисних компонентів та мікроелементів. Шкірі, як і всьому організму, потрібна не лише вода, а і їжа.

Живлення – це збагачення шкіри вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами, які допоможуть підтримувати оптимальний ліпідний баланс. Саме ліпідна плівка захищає нашу шкіру від негативного впливу довкілля, вірусів, ультрафіолету та інших негативних чинників, які щоденно впливають на неї.

Якісне живлення шкіри забезпечує:

· Швидку регенерацію шкіри;

· Виведення токсинів;

· Захист шкірного бар’єра;

· Віддалення старіння;

· Збереження краси.

Інгредієнти для живлення:

· Вітаміни (майже всі вітаміни живлять шкіру);

· Мінерали;

· Жирні кислоти;

· Ефірні олії;

· Натуральні олії;

· Амінокислоти.

Косметичні живильні засоби збагачують тканини шкіри поживними компонентами та мікроелементами, які допомагають зберегти молодість шкіри, захищають та сприяють її відновленню.

Живильні косметичні засоби працюють на глибинному рівні, утворюють захисну плівку, перешкоджають втраті вологи та проникненню бактерій.

 

То що вибрати: зволоження чи живлення?

Це справа серйозна та індивідуальна. Під час вибору засобів щоденного догляду варто звертати увагу на тип шкіри, причини, які спонукають тебе до придбання живильної чи зволожувальної косметики.

Косметологи рекомендують використовувати зволожувальну косметику переважно влітку, коли втрачається велика кількість води, а шкіра може пересушуватись.

Живильні засоби мають більш жирну текстуру. З ними потрібно бути дещо обережними, бо перенасичення шкіри поживними компонентами утворює плівку, яка не дозволяє отримувати вологу. Їх рекомендують використовувати переважно взимку, коли шкіра не отримує достатньої кількості вітамінів. Також живильні засоби потрібні в антивіковому догляді, коли одного зволоження недостатньо для бездоганного результату.

В магазинах косметики зараз є засоби, які водночас зволожують та живлять шкіру. Їхня основна перевага – це легша структура, ніж у просто живильних засобах. Вони легко наносяться, поглинаються та не створюють відчуття обтяження.

 

Поради, як зберегти шкіру молодою надовго

· Дотримуйся питного режиму та збалансованого харчування;

· Більше гуляй на свіжому повітрі та турбуйся про здоровий сон;

· Підбери щоденний догляд індивідуально під потреби твоєї шкіри;

· Постійно використовуй SPF-засоби;

· Ретельно доглядай за шкірою навколо очей;

· І пам’ятай, попереджувати проблему завжди легше, ніж боротися з нею;

Тому піклуйся про свою шкіру, навіть, якщо вона має ідеальний вигляд зараз.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована