Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Маски для обличчя є чи не найулюбленішими б’юті-продуктами більшості жінок. В комплексі з іншими засобами вони допомагають досягти хорошого косметичного ефекту та забезпечити шкірі належний догляд. Наразі найбільшою популярністю користуються тканинні та кремові маски. Але яку вибрати тобі?
Маски для обличчя за призначенням
Кожна маска має свою дію на шкіру залежно від складу і допомагає досягти бажаного косметичного ефекту.
Очищувальні призначені для глибокого очищення епідермісу. Зазвичай їх використовують для жирної чутливої та проблемно шкіри. Вони допомагають боротися з надлишком себуму та закупореними порами.
Відбілювальні підходять для боротьби з пігментацію, веснянками, нерівномірністю тону обличчя. Зазвичай вони виготовляються на основі білої глини, ретиноїдів, вітаміну С.
Зволожувальні допомагають потрапити та затриматися молекулам води у дермі, вони розгладжують мімічні зморшки та заспокоюють шкіру. У своєму складі можуть містити гіалуронову кислоту, кислоти, рослинні олії та гліцерин для пом’якшення шкіри. Рекомендовано для сухої шкіри.
Живильні наповнюють шкіру корисними мікроелементами, які допомагають зберегти надовго молодість та красу шкірного покрову. Найкраще використовувати в холодний період року, коли шкірі не вистачає вітамінів та інших корисних компонентів.
Антивікові маски допомагають боротися з віковими змінами. Вони розгладжують зморшки, підвищують пружність та підтягують шкіру. Рекомендовано для шкіри з ознаками старіння та для зрілої шкіри. Обов’язково містять у своєму складі амінокислоти, колаген та еластин.
Протизапальні допомагають зняти запальні процеси, заспокоїти шкіру, деякі з них активно борються з вуграми та акне. Найчастіше виготовляються на основі глини та водоростей.
Тканинні чи кремові маски?
Тканинні маски є одними з найпопулярніших. Їх зручно використовувати під час домашнього догляду. Тканинна маска просочена концентрованою діючою речовиною, збагачена корисними компонентами. Під час її використання повітря не має доступу до шкіри. Саме тому активні компоненти швидко та якісно вбираються.
Зазвичай її наносять на обличчя на 15-20 хв. За цей час шкіра встигає увібрати всі корисні речовини. Залишки маски не потребують змивання. Їх рекомендують розподілити по шкірі масажними круговими рухами.
Що стосується кремових масок, вони прекрасно живлять, заспокоюють та доповнюють антивіковий догляд. Вони просто ідеально підходять для сухої шкіри та виснаженої шкіри. У своєму складі завжди містять гідрофільні компоненти, які допомагають покращити стан шкірного бар'єра.
Використовувати потрібно відповідно до рекомендацій виробника. Не всі кремові маски підходять для жирної та комбінованої шкіри. Зазвичай їх наносять на ніч. Деякі з них потребують змивання, а інші ні.
Використовуємо маски для обличчя правильно
В усіх масках для обличчя є діюча речовина у досить сильній концентрації, тому рекомендовано використовувати даний засіб в середньому 1-2 рази на тиждень, адже багато не значить корисно.
Маску варто наносити на добре очищену шкіру без залишків макіяжу чи бруду. Тканинні маски наносимо тільки на суху шкіру, кремові – відповідно до інструкції.
Тканинні маски бувають одноразові та багаторазового використання. Не використовуйте повторно косметичний продукт, якщо він для одноразового застосування, адже на ньому немає вже достатньої кількості самого засобу, а ще це загрожує розвитком шкідливих бактерій на масці, які потім нашкодять шкірі.
Якщо маска призначена для обличчя, не використовуй її в периорбітальній зоні. Шкіра навколо очей надто ніжна та чутлива, тому потребує спеціального догляду. Для цієї зони можна використовувати патчі.
Схильним до алергії потрібно бути обережними з косметичними засобами й тестувати кожен новий продукт на невеликій ділянці шкіри, а лише потім застосовувати повноцінно.
Підсумовуючи, можна сказати, що немає однієї найкращої маски. Вони діють відповідно до компонентного складу, але для 100% ефективності потрібно ще й правильне застосування. Варто підбирати косметичний продукт відповідно до потреб своєї шкіри, тоді він принесе користь та задоволення.