Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Як правильно підібрати косметику? На що звернути увагу? Як не нашкодити своїй шкірі? Думаємо, подібні питання хоча б раз задавав собі кожен.
Розбираємо текстури косметичних засобів та допомагаємо визначитись, які косметичні продукти слід вибирати саме тобі.
Найважливіші пункти, на які варто звернути увагу під час вибору косметичних засобів :
Декоративні засоби, які ми використовуємо щодня, або майже щоденно можна поділити на жирні (кремові) та сухі. Це універсальні характеристики текстур, але знання про них допоможуть зробити макіяж просто ідеальним та не заподіяти шкоду своєму обличчю.
Переваги декоративної косметики з жирними текстурами
Кому і коли використовувати
Ідеально підходять для молодої та більш зрілої шкіри, а також власникам сухої, чутливої, комбінованої та, навіть, жирної шкіри. Якщо тобі потрібно ще скульптурувати обличчя, тоді свій вибір точно потрібно зупинити на жирних (кремових) текстурах.
Краще використовувати при середніх та низьких температурах. Влітку потрібно бути обережним з використанням декоративної косметики жирних текстур.
Переваги декоративної косметики із сухими текстурами
Кому і коли використовувати
Сухі текстури найкраще підходять власникам жирної та комбінованої шкіри. Краще використовувати з праймером, щоб засоби лягали рівно. Легкі, сухі текстури ідеальні для літнього макіяжу.
Які текстури підходять для різних типів шкіри:
Нормальна шкіра
Зустрічається цей тип шкіри рідко. Основна його особливість – середня щільність пор. Але і тут потрібен ретельно підібраний догляд, щоб шкіра із нормальної не стала сухою. Для цього у твоїй косметичці мають бути засоби, які не пересушують шкіру.
Можна однаково використовувати сухі й жирні текстури, але обовʼязково вибирати ті, які зволожують шкіру. Вибирай легкі, не дуже щільні текстури, які нададуть легкості.
Суха шкіра
Суха шкіра тонка та ніжна, більше за інші типи схильна до лущення, тому потрібно турбуватися про її живлення та зволоження.
Декоративні продукти, щоб не зашкодити, мають містити в складі олійки та зволожувальні компоненти. Також слід вибирати основи під макіяж, які зволожують. Якщо ж ви зупинили свій вибір на сухих текстурах, то це мають бути мінеральні пудри, флюїди, які зволожують та не забивають пори.
Жирна шкіра
Цей тип шкіри відрізняється постійним блиском, яскраво вираженими порами. Перевагою є те, що вона найбільш стійка до зовнішніх впливів та на ній найпізніше проявляються ознаки старіння через самозволоження. З іншого боку, вона схильна до акне та висипань. Основа догляду – очищення та зволоження.
При використанні декоративної косметики слід звернути увагу на засоби з матуючим ефектом, який зможе знизити вироблення шкірного жиру. Добре підійдуть пудри, тональні основи, крем-пудри. Розсипчасту пудру краще наносити за допомогою пензлика, щоб не обтяжувати шкіру.
Комбінована
Тут одразу потрібно згадати про Т-зону, яка більш схильна до прояву жирного блиску, а інші ділянки більш сухі. Рекомендуємо комбінувати сухі та жирні текстури. А також вибирати засоби, які мають у складі доглядові компоненти. Це може бути компактна пудра, яка матує, але не пересушує. У список можна додати й мінеральні пудри.
Вибирай продукти, які спеціально призначені для комбінованої шкіри. Вони рівно лягають, надають правильного відтінку та не пересушують ділянки шкіри, які виробляють меншу кількість шкірного жиру.
Чутлива (реактивна)
Окремої уваги потребує реактивна шкіра. Тут головне не нашкодити. Всі продукти мають бути високої якості з натуральними компонентами, які є гіпоалергенними. Добре, коли у складі містяться натуральні компоненти.
Крім того, засоби для чутливо шкіри мають добре перекривати тон, щоб приховати можливі почервоніння чи інші недоліки шкіри, при цьому не обтяжуючи та надавати свіжість і легкість.
Головне правило під час комбінування косметичних засобів різних текстур – спочатку наносяться жирні текстури, а потім сухі.