Безкоштовна доставка в точки видачі!

Питання дня: як вибрати аромат?

Питання дня: як вибрати аромат?
Завантаження... 215 переглядів 3 хвилин читання
Питання дня: як вибрати аромат?

Про парфуми, різнобарв'я ароматів та характери їхніх власників можна сперечатися вічно, але одне зрозуміло точно – парфуми потрібні всім. Хтось вибирає один аромат і залишається йому вірним впродовж значної частини свого життя, а хтось любить експериментувати, щоразу вибираючи новий. Головне в цьому всьому – вдалість вибору.

 

Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно вибрати аромат, який стане доповненням образу та підкреслить твою індивідуальність.

 

Ольфакторна піраміда ароматів

Створення кожного аромату – це справжній витвір мистецтва, де потрібно знати техніку, а не лише розумітися в пропорціях. Від цього залежить як буде звучати, розкриватися аромат протягом усього дня, адже одні нотки відчуваються одразу, інші після певного проміжку часу.

Ольфакторна піраміда ароматів – це структура аромату. Вона відображає верхні, середні та кінцеві (шлейфові) ноти. В середньому перші розкриваються протягом перших 5-10 хвилин, наступні через 10-20 хвилин і тривають до 3 годин, а потім проявляється шлейфовість. Час звучання нот аромату може розтягуватись і на більший проміжок часу.

Початкові ноти створюють перше враження про аромат, далі відбувається основне звучання. Тут аромат більш стійкий. Шлейфовість дозволяє відчути відгомін, посмак аромату.

 

Аромат та твоя індивідуальність

Не секрет, що кожен з нас особливий, а парфуми мрії для кожного свої. І тільки ти сама можеш їх собі обрати. Аромат, як і прикраси, доповнює твій образ та робить його завершеним. Вибраний флакон має відповідати твоєму характеру, темпераменту, нагадувати про найкращі моменти життя, найяскравіші емоції, окрилювати.

Аромат – це складна структура, в якій нефахівцю важко розібратися з усіма компонентами, тому виявити нотки, котрі змусять тебе закохатися та зрозуміти, що це він, тобі допоможе нюх.

Усі аромати умовно поділяються на солодкі, цитрусові, східні, фруктові, квіткові, деревні. Розберемося більш детально.

 

Солодкі аромати

Солодкі композиції мають чарівний, смачний аромат. З такими парфумами варто бути обережною. Надмірна кількість солодких парфумів на тілі зробить аромат приторним. Доречніше використовувати солодкі аромати в холодні сезони, тоді вони надають присмаку затишку, а для літа вони надто важкі та нав’язливі.

В складі таких парфумів традиційно простежуються нотки ванілі, карамелі, шоколаду, меду, мигдалю, какао, мускатного горіха, цукерок. Іноді парфумери додають нотки екзотичних фруктів, щоб зробити аромат більш витонченим.

 

Цитрусові та фруктові аромати

Хочеш легкості та свіжості? Тоді спробуй цитрусові або фруктові аромати. Їх особливість в тому, що вони підходять практично всім і для будь-якої пори року. Вони насичені та яскраві.

Традиційно в таких ароматах простежуються нотки апельсина, лимона, лайма, грейпфрута. Серед фруктів фаворитами є нотки кавуна, персика, дині, зеленого яблука.

 

Східні аромати

Існує думка, що саме східні аромати найбільш стійкі та шлейфові. Можливо, це тому, що вони поєднують в собі складну структуру з присмаками прянощів, кави, трав та містять ефірні олії у складі.

Такі парфуми підходять особистостям, які цінують свою унікальність та не бояться виділятися з натовпу. Але варто враховувати, що вони є досить насиченими, тому обережно з кількістю та використанням в спеку.

 

Квіткові аромати

Легкі, витончені, ніжні, п’янкі аромати найкращі для весни та літа. Хоча для творчих, емоційних, загадкових, легких особистостей вони будуть актуальними протягом року. Це чи не найбільша частина всієї жіночої парфумерії.

Найчастіше у структурі простежуються нотки троянди, жасмину, фрезії, фіалки, геліотропа, тубероза.

 

Деревні аромати

Аромати для сильних жінок. Частіше деревні нотки зустрічаються в чоловічих або унісекс парфумах. Деревні аромати додають загальній композиції парфумів делікатності, ненав’язливості, стриманості. Актуальними вони є протягом року.

Найчастіше простежуються ноти ялівцю, кедра, кипарису, пачулі, ветиверу, сандалу.

 

Правила нанесення парфумів на шкіру

Кожен аромат звучить по-іншому на різних людях. Це залежить від фізіологічних особливостей людини. Але є загальні правила, які підходять всім.

  1. Хочеш, щоб аромат довше тримався, нанось його на зволожену шкіру.
  2. Якщо ти впевнена в ароматі на всі 100%, нанось його на частини тіла, де найближче розташовані кровоносні судини.
  3. Свіжі, легкі аромати розпилюй на одяг, тоді вони триматимуться довше.

Солодкі аромати краще бризкай над собою, тоді запах буде менш концентрованим.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована
Alex Malov
Завантаження...
А я дуже полюбила крафтові парфуми. Вони на мій погляд є унікальними та підкреслюють індивідуальність. Дуже подобаються Oda Nymph. Наношу їх саме на зволожену шкіру, як вказано в статті, реально тримаються довше))