Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Восени волосся потребує змін у догляді. По-перше, після літа воно виснажене, ламке та сухе. По-друге, на зміну палючому сонцю приходять вітри та сухе повітря в приміщеннях. І якщо влітку можна було вискочити на вулицю з недосушеним волоссям, то для осіннього періоду це табу.
Розберемо детально правила догляду за волоссям в осінній період та корисні інгредієнти у складі доглядових засобів.
Основні правила догляду за волоссям восени
Миємо волосся теплою водою
Занадто гаряча вода ще більше висушує шкіру голови. Через це може виникнути лущення та з'явитися ще більша ламкість волосся. Краще використовувати прохолодну або теплу воду під час миття, щоб запобігти втраті природних олій.
Натуральний склад доглядової косметики
Осінь – час відновлення для сухого, пошкодженого та виснаженого хлорованою водою волосся. Пасма просто необхідно наповнити корисними мікроелементами та глибоко зволожити. Тому краще вибирати продукти, які містять натуральні інгредієнти, делікатно живлять та зволожують.
Мити голову рідше
Часте миття волосся пересушує шкіру голови й саме волосся. Тому мий волосся в міру його забруднення, а не щодня.
Додаткове зволоження
Без нього тут просто не обійтися. Зволожувальні сироватки, олії, маски допоможуть наситити волосся вологою, зробити його гладким, блискучим та міцним.
Вибираємо щітку для волосся
Щітку для волосся потрібно вибирати відповідно до типу та потреб волосся, а не лише за красивим дизайном. Щодо сезонності, то восени радимо віддати перевагу дерев'яним щіткам та щіткам з натуральними ворсинками, які не травмують волосся. А ми ж пам'ятаємо, що воно сухе та ламке після літа.
Захист волосся
Волосся завжди потребує захисту. Восени його потрібно захищати відразу від кількох негативних факторів: холодного та сухого повітря, сонця (хоч воно вже й не таке палюче, але досі негативно впливає на стан волосся) та високих температур. Тому не забувай про головний убір у вітряну та холодну погоду, захист з spf, якщо плануєш тривалий час перебувати на вулиці та термозахист, якщо використовуєш фен чи праску для волосся.
Як покращити стан волосся восени?
Тьмяне, сухе та ламке волосся – не вирок. Знаючи секрети догляду, його легко можна перетворити на справжню окрасу. Перш за все варто подбати про харчування. Воно має бути збалансоване. Щоденний раціон має містити достатню кількість білків, вітамінів та мінералів, адже догляду лише зовні замало. Щоб зберегти максимально здоровий вигляд волосся, потрібно регулярно підстригати кінчики. Здавалося б така проста порада, а на практиці дуже дієва. Також дуже ефективним є професійний догляд. Якщо немає можливості постійно відвідувати салон та робити доглядові процедури, то роби це хоча б раз в сезон. Це може бути ботокс волосся, реконструкція, ламінування чи інші корисні маніпуляції.
Інгредієнти у косметичних засобах, які допомагають зволожити волосся
Правильно підібрані косметичні засоби для волосся – це вже більш ніж половина шляху до красивого та здорового волосся. Під час вибору засобів для зволоження зверни увагу на склад. Там повинні бути інгредієнти, які зволожують та допомагають утримати вологу. Ось деякі з них:
Гліцерин. Він зберігає вологу в волоссі, допомагає попередити втрату вологи та сухості.
Гіалуронова кислота. Цей інгредієнт корисний не тільки для шкіри. Він має здатність зв'язувати воду та забезпечувати інтенсивне зволоження.
Пантенол, або провітамін B5, допомагає зберігати вологу в волоссі, робить його більш гладким.
Олії (кокосова, арганова, оливкова та жожоба) живлять і зволожують волосся, роблять його надзвичайно м'яким та блискучим.
Алое має заспокійливий та зволожувальний ефект для волосся. Сприяє зменшенню сухості та подразнень.
Кератин допомагає відновити структуру волосся та запобігає втраті вологи.
Екстракти рослин, такі як календула, лаванда дають волоссю додаткову вологу та живлення.
Вітаміни групи B, амінокислоти та інші поживні речовини значно покращують стан волосся та сприяють його гідратації.