Безкоштовна доставка в точки видачі!

Питання дня: чи можна зволожити шкіру занадто сильно?

Питання дня: чи можна зволожити шкіру занадто сильно?
Завантаження... 696 переглядів 3 хвилин читання
Питання дня: чи можна зволожити шкіру занадто сильно?

Зволоження потребує абсолютно кожен тип шкіри. Важливо наповнювати вологою не лише шкіру обличчя, а й всього тіла. Достатнє зволоження допомагає шкірі виглядати здоровою та красивою, попереджає передчасне старіння, сухість, лущення та інші проблеми, які можуть виникнути через порушення гідробалансу.

Сьогодні поговоримо про правила зволоження, надмірне зволоження і чи можливе воно взагалі.

 

Як і чим зволожувати шкіру?

Правильний догляд, зокрема й зволоження, є ключем до здорової та красивої шкіри. Сонячні промені, негативний вплив зовнішніх факторів постійно випробовують нашу шкіру. І коли ми говоримо про надмірне зволоження, то треба пам’ятати, що шкіра не тільки отримує, а й постійно втрачає вологу.

Отже, як і чим зволожувати:

  • Питний режим. Протягом доби пий достатню кількість води, адже зволоження має відбуватися не лише зовні, а й зсередини. Дорослій        людині потрібно випивати приблизно 2 літрів рідини на добу. При регулярному дотриманні питного режиму буде добре зволожена слизова та тканини шкіри.
  • Зволожуй шкіру зовні. Використовуй зволожувальні косметичні продукти для обличчя, рук та тіла. Потурбуйся, щоб вони не тільки насичували шкіру вологою, а й мали у складі компоненти, які утримують її.
  • Потурбуйся про SPF-захист. Це також допоможе утримати молекули води в шкірі та попередить фотостаріння.
  • Завжди починай догляд з очищення шкіри. Вибирай засоби для очищення, які не порушують pH та не підсушують шкіру.
  • Під час водних процедур дотримуйся оптимальної температури води та не три насухо шкіру рушником. Залишай її злегка вологою.
  • Доповни догляд зволожувальними масками з ефірними оліями. Вони зволожують, розслабляють та тонізують.
  • Обмеж вживання кави та чаю. Адже вони сприяють виведенню вологи з організму.

 

Різниця між зволоженням шкіри взимку та влітку

Як ти вже зрозуміла, шкіра потребує зволоження протягом всього року, але в літній та зимовий період воно різне, адже різні зовнішні фактори впливають на шкіру по-різному.

Правила зволоження влітку:

  • Зволоження. Влітку шкіра втрачає більше вологи через високі температури, тому доречно використовувати легкі зволожувальні засоби для тіла, наприклад міст, крем легкої текстури чи сироватку.
  • Захист SPF. Влітку використовуй вищий індекс, адже сонячні промені надто активні та швидко вражають шкіру. Ти можеш вибрати й зволожувальний засіб з SPF-фактором, який буде виконувати відразу дві функції.
  • Подбай про очищення та нормалізацію гідроліпідного балансу. Влітку сальні та потові залози можуть працювати більш активно. Через це можуть виникнути висипання та акне. Тут краще попереджати, ніж боротися з вже наявною проблемою.

Правила зволоження взимку:

  • Зволоження. Шкіра втрачає вологу через сухе повітря. Це може стати причиною додаткового подразнення та чутливості шкіри. Вибирай зволожувальні засоби щільної текстури, наприклад, крем чи гель для інтенсивного зволоження.
  • Захист та живлення. Шкіра взимку страждає від різких перепадів температур та вітру. Наслідком може бути порушення захисної функції. Вибирай зволожувальні засоби з антиоксидантами та комплексами вітамінів, які допоможуть шкірі пережити стрес та залишатися в тонусі.

Загалом, ключовою різницею у зволоженні шкіри влітку та взимку є тип зволожувального засобу та його текстура. Влітку важливо вибрати легкий засіб з SPF, а взимку більш щільну та інтенсивну його версію. Пам'ятай, що правильний догляд залежить від типу та індивідуальних потреб шкіри.

 

Чи можливе перезволоження?

Ми багато говоримо про втрату вологи та постійне зволоження. Але що буде, якщо шкіру дуже сильно зволожувати?

Можемо порівняти шкіру з губкою, яку ми наповнюємо корисними елементами та вологою. Коли вона буде наповненою на 100%, то просто перестане поглинати рідину. Але щойно ти перестанеш її регулярно зволожувати та живити, вона знову стане пористою та знесиленою. Тобто, якщо твоїй шкірі зволожувальний засіб буде зайвий, вона його просто не поглине.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована