Безкоштовна доставка в точки видачі!

Питання дня: як доглядати за нігтями після манікюру?

Питання дня: як доглядати за нігтями після манікюру?
Завантаження... 407 переглядів 3 хвилин читання
Питання дня: як доглядати за нігтями після манікюру?

Ти можеш робити манікюр вдома або в салоні, але щоб зберегти стан своїх рук та нігтів бездоганними, потрібно знати про особливості догляду після манікюру. Саме правильний догляд допоможе зберегти молодість шкіри та захистить нігті від ламкості, розшаровування та сухості.


Зволоження

Правильне зволоження нігтів та кутикул – це основа їхнього здоров'я та краси. Після манікюру нігті можуть бути сухими й потребують додатково догляду.  

Тобі допоможе олія для кутикули. Наприклад, на основі олії жожоба, мигдалю чи кокосу. Вони допоможуть зволожити та пом'якшити кутикулу, запобігти сухості та утворенню тріщин. Наносити олію потрібно щодня, втираючи в кутикулу та нігтьову пластину. Це також допоможе стимулювати ріст здорових нігтів.

Також не забувай про креми для рук, збагачені вітамінами та натуральними оліями. Вони ефективно зволожують шкіру рук та нігті. Крем наносити потрібно після кожного миття рук та перед сном, тому став вдома улюблений засіб на видне місце.

Додаткове зволоження забезпечать маски для рук та парафінотерапія. Спеціальні зволожувальні маски для рук, які можна зробити вдома або придбати в магазині, використовуй 1-2 рази на тиждень для інтенсивного живлення шкіри та нігтів.

Парафінотерапія забезпечує глибоке зволоження та живлення шкіри рук і нігтів. Парафінові ванночки допоможуть зробити шкіру м'якою і гладенькою, а нігті – міцними та здоровими.


Захист від агресивних хімікатів та зовнішніх факторів

Після манікюру дуже важливо захистити нігті та шкіру від впливу агресивних хімікатів та негативного впливу зовнішнього середовища, які можуть пошкодити нігтьову пластину, кутикулу та шкіру рук. 

Під час домашніх справ рекомендуємо використовувати гумові або латексні рукавички. Вони допоможуть уникнути прямого контакту з мийними засобами та захистять покриття на нігтях від відшаровування та тріщин. Гаряча вода також може пересушувати нігтьову пластину, тому краще мінімізувати такий контакт.

Для миття рук вибирай м'які, натуральні засоби без агресивних компонентів, таких як сульфати або парабени. Такі засоби зберігають природний баланс шкіри та не пересушують її.

Під час зняття класичного лаку вибирай засоби без ацетону, бо він дуже агресивний до нігтьової пластини й може викликати її пересушення та ламкість. Існує безліч альтернативних засобів для зняття лаку на основі натуральних компонентів, які дбайливо доглядають за нігтями.

Потурбуйся про захист шкіри рук та нігтів від ультрафіолету. Ультрафіолетові промені також можуть бути агресивними до нігтів і шкіри рук. Використовуй сонцезахисні креми для рук, особливо влітку, коли сонце найбільш інтенсивне.

Взимку не забувай носити рукавички, щоб захистити тендітну шкіру від обвітрювання. Рекомендуємо надягати їх ще в приміщенні, щоб забезпечити максимальний захист.


Регулярна корекція

Щоб нігті виглядали охайними, потрібно регулярно повторювати процедуру манікюру.

Вибирай оптимальний інтервал часу між корекціями відповідно до типу манікюру. Зазвичай, корекції гель-лаку чи нарощених нігтів проводять кожні 3 тижні. Для класичного лаку цей інтервал може бути коротшим – 1-2 тижні.

Спостерігай за станом своїх нігтів. Якщо помітила відшарування лаку, тріщини або інші пошкодження, не відкладайте корекцію. Чим раніше ти звернешся до майстра, тим легше буде усунути проблему та зберегти красу манікюру.

Рекомендуємо робити манікюр в одного майстра, якому ти цілком довірятимеш. Важливо, щоб він міг оцінити стан твоїх нігтів, підібрати відповідні засоби та виконати процедуру безпечно й естетично.

Під час корекції важливо дотримуватися гігієнічних норм. Використання стерильних інструментів та чистота робочого місця запобігають інфекціям та іншим неприємним наслідкам. Переконайся, що твій майстер дотримується всіх необхідних стандартів гігієни.

Використовуй тільки якісні матеріали та засоби. Засоби неналежної якості можуть пошкодити нігті та спричинити алергічні реакції. Особливо це стосується протермінованих засобів та бюджетних, які можуть мати не найкращий склад. Обговорюй з майстром, які матеріали він використовує, і переконайтеся, що вони відповідають всім вимогам.


Відпочинок для нігтів

Час від часу давай своїм нігтям відпочити від лаку та гелів. Це допоможе їм відновитися та залишатися здоровими. Під час перерви зволожуй нігті та кутикулу спеціальними засобами. Потурбуйся про додаткове живлення та відновлення.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована