Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Сироватка для обличчя вже кілька років є важливим продуктом у догляді за шкірою обличчя та зоною декольте. Вона допомагає зберегти шкіру здоровою, гладенькою і сяйною. Завдяки високій концентрації активних інгредієнтів, сироватки швидко проникають в шкіру, забезпечують інтенсивний догляд та значно покращують її стан.
Поговоримо про види сироваток та як їх правильно використовувати.
Що таке сироватка для обличчя?
Сироватка для обличчя — це косметичний засіб для догляду за шкірою, який містить високу концентрацію активних інгредієнтів, таких як вітаміни, антиоксиданти, пептиди та гіалуронова кислота. Ці інгредієнти допомагають зменшити ознаки старіння, покращити тонус шкіри, зменшити появу пігментних плям і забезпечити шкірі оптимальний гідробаланс.
Консистенція сироваток для обличчя може бути різною залежно від їх складу та виробника, але в загальному вона подібна до легкої гелеподібної або водянистої текстури. Більшість сироваток мають формули, які дозволяють легко розподіляти засіб по шкірі й швидко поглинаються. Така текстура дозволяє активним інгредієнтам проникати глибоко в шкіру та давати видимий результат.
Види сироваток
Сироватки для обличчя, як й інші косметичні засоби, потрібно вибирати відповідно до типу шкіри та потреб. Вони можуть бути функціональними або спеціальними. Останні призначені для розв'язання конкретних проблем шкіри: акне, гіперпігментація тощо.
Основні види сироваток
Зволожувальні
Містять гіалуронову кислоту та інші компоненти, які допомагають зберегти вологу в шкірі й підтримують її гідробаланс.
Антиоксидантні сироватки
Зазвичай містять вітаміни С та Е, а також інші антиоксиданти, які захищають шкіру від вільних радикалів і попереджають передчасне старіння.
Освітлювальні
У їхньому складі є інгредієнти, такі як альфа-гідроксикислоти, арбутін або екстракти рослин, які допомагають зменшити пігментацію і вирівняти тон шкіри.
Антивікові
Забезпечують антивіковий догляд. Містять пептиди, ретинол або різні вітаміни, які стимулюють клітинний обмін, підтягують шкіру і зменшують зморшки та лінії, які з’являються на лобі та в зоні носогубних складок.
Проти акне
Такі сироватки знімають запалення, нормалізують роботу сальних залоз та допомагають боротися з появою акне. Зазвичай у складі ти знайдеш саліцилову кислоту та ніацинамід.
Ексфоліювальні
Для якісного пілінгу в домашніх умовах теж можна використовувати сироватки. Ексфоліювальні сироватки допомагають видалити ороговілі клітини, пришвидшують відновлення та покращують текстуру шкіри. Активними інгредієнтами в них є альфа-гідроксикислоти або бета-гідроксикислоти.
Як наносити сироватки для обличчя
Інструкція з використання сироваток для обличчя зазвичай досить проста, але важлива для досягнення результатів.
Крок 1. Очищення шкіри
Почни з чистої шкіри, вимий обличчя за допомогою м'якого очищувача, щоб видалити забруднення, зайвий жир та макіяж.
Крок 2. Тонізація (опціонально)
За бажання можеш використати тонік або тонер після очищення, щоб збалансувати pH шкіри й підготувати її до наступних засобів догляду.
Крок 3. Наносимо сироватку
Зазвичай для одного використання потрібно всього кілька крапель засобу. Піпеткою нанеси засіб на різні зони обличчя та шиї, уникаючи областей навколо очей, якщо це не спеціальна сироватка для очей.
Крок 4. Масаж
За допомогою пальців делікатно розподіли сироватку по шкірі обличчя та шиї. Рухи мають бути направлені від середини до зовнішніх контурів. Зосередься на тих областях, де проблема виражена.
Для кращого та швидкого поглинання сироватки шкірою можна пучками пальців легенько постукувати шкіру, неначе вбиваючи засіб в неї. Продовжуй такі дії протягом кількох хвилин.
Крок 5. Крем
Після повного поглинання сироватки корисним стане нанесення крему. Він допоможе закріпити та покращити дію засобу.
Вдень обов'язково потрібно наносити крем з SPF, оскільки деякі інгредієнти сироваток можуть зробити шкіру більш чутливою до сонячних променів. Крім того, тобі потрібно захистити шкіру від ультрафіолету.
Важливо! Спосіб нанесення сироваток від різних брендів може дещо відрізнятися залежно від конкретного продукту та його складу, тому обов'язково звертай увагу на інструкції з використання від виробника.