Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Суха олія — косметичний продукт для шкіри та волосся, який своєю назвою може спершу збити з пантелику. Але не поспішай робити висновки, бо слово «суха» у назві — не про текстуру, а про властивості продукту при контакті зі шкірою. Розповідаємо детальніше про переваги, види та способи використання такої косметичної олії.
Переваги сухої олії
Доглядова косметика у вигляді олії — не найбільш популярна, хоча має не мало суттєвих переваг. Адже вбирається у шкіру вона достатньо довго та може залишати жирні сліди. Саме ці два пункти зазвичай стримують від покупки косметичної олії. Але використання сухої олії не несе у собі цих мінусів. Вона вбирається у шкіру за декілька секунд, миттєво зволожує та не залишає надлишкового блиску. На цьому плюси сухої олії, звісно ж, не закінчуються:
Види сухої олії
Найчастіше сухі олії виготовляються з овочів, фруктів, трав чи насіння, які містять поліненасичені жирні кислоти. Зазвичай їх використовують як легкі засоби для волосся, тіла та нігтів. Найпоширеніші — олія авокадо, виноградних кісточок, насіння шипшини, кунжутна, соняшникова та сафлорова. Якщо говорити про форму випуску, зазвичай це пляшечка у вигляді спрею або з піпеткою. Сухі олії також можна знайти у складі багатьох шампунів та зволожувальних засобів для догляду за шкірою.
Використання сухої олії
Волосся
Суха олія допомагає зменшити ламкість волосся і запобігти появі посічених кінчиків. Для волосся чудово підійдуть олії, які містять мононенасичені жирні кислоти, бо вони легше вбираються пасмами у порівнянні з поліненасиченими. Наприклад, чудово підійде олія авокадо.
Як використовувати? Якщо хочеш зробити волосся більш слухняним, нанось суху олію на мокрі пасма після миття, а для більшого сяяння — як останній пункт у догляді за волоссям, після сушіння.
Шкіра
Суха олія може стати приємною альтернативою зволожувальному крему чи лосьйону для тіла. А ще, жирні кислоти у сухій олії допомагають зменшити запалення на шкірі.
Як використовувати? Нанось на очищену шкіру, наприклад, відразу після душу. Це допоможе затримати отриману вологу у шкірі та підтримати її водний баланс протягом дня.
Нігті та кутикула
Регулярне використання сухої олії на нігтях та кутикулі допомагає уникнути сухості та задирок, а відповідно підтримувати цю частину тіла у гарному стані.
Як використовувати? Нанеси декілька крапель сухої олії на нігті та кутикулу масажними рухами.
Важливо: перед повноцінним використанням будь-якої олії, спочатку нанеси її на невелику ділянку шкіри та почекай 24 години, щоб переконатись у відсутності алергічної реакції.