Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дрібний шрифт: альгінатні маски для обличчя

Дрібний шрифт: альгінатні маски для обличчя
Завантаження... 100 переглядів 3 хвилин читання
Дрібний шрифт: альгінатні маски для обличчя

Щойно на б’юті-ринку з’явилися альгінатні маски, вони почали витісняти тканинні та гелеві й завойовувати своє місце серед лідерів доглядових засобів. Перевагою цього професійного косметичного продукту є те, що його можна використовувати в домашніх умовах. А ще, вони дають видимий і довготривалий ефект вже після першого застосування.

 

Кому завдячувати винаходом альгінату?

Ще наприкінці XX ст. Станфорд Мур намагався видобути йод з червоних та бурих водоростей, але отримав альгінатну кислоту, яку, після тривалих досліджень, активно використовують у косметології, медицині та як харчову добавку. Виявилось, що альгінатна кислота має безліч корисних властивостей: знімає запалення, загоює рани, добре утримує воду та містить безліч корисних мікроелементів і мінералів.

Отож, косметологи спільно з технологами розробили унікальні рецепти краси на основі альгінату та діатоміту. Саме вони є основними інгредієнтами формул масок.

 

Види альгінатних масок

Альгінатні маски – це комплексне рішення для догляду за шкірою. Вони мають унікальний склад, який підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Запропоновані рецептури допомагають розв'язувати косметичні проблеми, з якими в повсякденному житті зустрічаються жінки різного віку.

Основні види альгінатних масок:

  • Для очищення: містять активні інгредієнти, такі як екстракти зеленого чаю або морських водоростей, які сприяють звуженню пор, зменшенню вироблення шкірного жиру та боротьбі з забрудненням шкіри.
  • Для зволоження: містять гіалуронову кислоту, колаген і вітаміни, які допомагають утримувати вологу в шкірі, покращують еластичність шкіри та зменшують вікові зміни.
  • Для заспокоєння: містять екстракти алое, лаванди або огірка, які допомагають заспокоїти шкіру, зменшують запалення та покращують загальний стан шкіри.
  • Для вирівнювання тону: містять екстракти ягід, фруктів або цитрусових, які мають відбілювальні властивості та допомагають вирівняти тон шкіри.
  • Для живлення: містять олії, екстракти рослин і вітаміни, які живлять та зволожують шкіру, покращують її структуру та зовнішній вигляд.

 

Механізм дії масок нового покоління на шкіру

Альгінатні маски наносять на обличчя, шию, зону декольте. Вони містять альгінат природний полімер, отриманий з водоростей, який має зволожувальні, живильні та оздоровчі властивості для шкіри.

Ми вже згадували, що основними інгредієнтами є альгінат та діатоміт. Вони й містяться у складі водоростей. При контакті з водою порошкова маса перетворюється на густу гелеподібну консистенцію. Тому її зручно наносити та знімати, а ще вона щільно лягає та діє на кожен міліметр шкіри.

Діатоміт це натуральний мінерал, який безпосередньо впливає на властивості маски. Він здатний вбирати забруднення та надлишкову олію з поверхні шкіри, що допомагає покращити очищення пор та текстуру шкіри. Крім того, діатоміт містить велику кількість кремнію, який є важливим мікроелементом для шкіри, оскільки допомагає зберігати її пружність та зменшує ознаки старіння. Додавання діатоміту до альгінатних масок також підвищує їхні очищувальні та зволожувальні властивості.

Альгінат допомагає утримувати вологу, зменшує запальні процеси, знеболює, очищає пори та вбирає надлишковий себум. Також він має властивість ущільнювати шкіру, тому після нанесення масок помітно покращується текстура та зменшуються ознаки старіння і втоми. Але не менш важливим є те, що у складі альгінату містяться мікроелементи, такі як кальцій та магній. Вони допомагають підвищувати рівень колагену, а він відповідає за пружність та еластичність.

Альгінатні маски можуть бути двох видів: порошкова маса або желеподібна консистенція. Першу потрібно змішати з невеликою кількістю води, щоб утворити масу, яку вже можна наносити на шкіру. Друга вже готова до використання.

 

Є декілька правил, дотримуючись яких альгінатна маска принесе максимум користі:

  1. Готуємо маску відповідно до інструкції (якщо вона у вигляді порошку). Маса має бути однорідної консистенції без грудочок.
  2. Шкіру попередньо очищаємо. Перед нанесенням маски забираємо з лиця всі залишки косметичних засобів.
  3. Рівномірно наносимо маску на шкіру, уникаючи периорбітальної зони та зони губ. Самому зробити це дещо проблематично, тому краще мати помічника.
  4. Чекаємо поки маска застигне (в середньому 15 хвилин) і знімаємо її, починаючи з країв.
  5. Протираємо шкіру тоніком або тонером.
  6. Наносимо на шкіру сироватку або крем. Косметологи також рекомендують наносити сироватку або крем на очищену шкіру перед нанесенням маски.

 

Щоб ефект був помітним та довготривалим рекомендуємо використовувати альгінатну маску 1-2 рази на тиждень. Залежно від складу маски, вона буде живити, зволожувати, підтримувати гідробаланс, підтягувати, покращувати еластичність та зменшувати ознаки втоми.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована