Безкоштовна доставка в точки видачі!

#DailyRoutine: особливості догляду за фарбованим волоссям

#DailyRoutine: особливості догляду за фарбованим волоссям
Завантаження... 326 переглядів 3 хвилин читання
#DailyRoutine: особливості догляду за фарбованим волоссям

Коли жінка хоче змін у житті, то розпочинає з волосся: зміна зачіски, кольору, екстравагантна стрижка. Чого тільки не зробиш, щоб життя заграло новими фарбами? Іноді такі експерименти є досить вдалими, але не завжди. Тому до маніпуляцій з волоссям рекомендуємо підходити раціонально. Але є й великий відсоток красунь, які постійно фарбують волосся з тих чи інших причин. Хтось прихильник кашемірового блонду, хтось попелястого, а хтось просто в захваті від відтінку гіркого шоколаду, а комусь потрібно приховати сивину. Щоб зберегти розкішне фарбоване волосся, варто знати особливості його догляду, щоб сухість, ламкість та тьмяність не стали причиною поганого настрою. Сьогодні ми розберемось з проблемами сухості та ламкості фарбованого волосся та особливостями правильного догляду.

 

Найчастіші негативні супутники фарбованого волосся

Процес фарбування для волосся є стресовою процедурою, а за відсутності правильного догляду сухість, ламкість та тьмяність просто гарантовані. Це тому, що під час фарбування втрачається волога та жири, які містяться у стовбурі волосся. Вони є просто необхідними компонентами для збереження здоров’я волосся. Крім того, на стан волосся впливають й інші чинники: жорстка вода, косметичні засоби, неправильне сушіння феном, вплив ультрафіолету. Часто супутником фарбованого волосся є сухість, причому це стосується не лише кінчиків, а майже всієї довжини. Фарбувальний пігмент потрапляє глибоко у стовбур волосся, щоб зберегти стійкість кольору, при цьому пошкоджується структура волосся, а іноді й шкіра голови. Цю проблему можна вирішити правильним доглядом. Сухе волосся потребує постійного зволоження та живлення. Корисними стануть також відновлювальні маски та бальзами. Еластичності та блиску додадуть олії, рекомендуємо використовувати кокосову. Вона здатна живити та відновлювати волосся по всій довжині. Ламкість ще одна проблема. Така проблема може виникнути, якщо фарбувати волосся надто часто або ж якщо вибрана фарба мала агресивний склад. Зрозуміло, що спочатку потрібно відмовитись від постійного використання стайлера, плойки та фену, а ще подбати про живлення та вітамінний комплекс для кінчиків волосся. Корисними будуть вітаміни групи B, Е та F. Живлення та відновлення допоможуть повернути здоровий блиск, м'якість та сприятимуть росту. З часом насиченість та блиск можуть зникнути. Це теж через відсутність належного догляду. Мити волосся потрібно спеціальними засобами, які допомагають зберегти стійкість кольору, а ще у своєму складі такі продукти обов'язково містять поживні компоненти. Не зловживай феном в перші тижні після фарбування. Головне завдання при появі хоча б однієї з ознак пошкодженого волосся не ігнорувати, бо можеш позбутися розкішної шевелюри за лічені тижні.

 

Правила догляду за фарбованим волосся

Для того, щоб твоє волосся не втомлювалось тобі дякувати за догляд, читай та дотримуйся простих правил:

  1. Баланс. Завжди дотримуйся часових проміжків між фарбуваннями. Краще за кілька тижнів поновити колір тонувальною маскою чи шампунем, ніж знову піддавати сильному хімічному впливу волосся по всій довжині.
  2. Правильно миємо голову. Для цього пункту в нас є окрема стаття у блозі, але коротко повторимось. Нанось шампунь на шкіру голови, а не на пасма. Мий волосся теплою, а не гарячою водою та не три його. Обов'язково використовуй кондиціонер, щоб закрити лусочки. Не розчісуй мокре волосся, бо це шкодить його структурі. Краще мити волосся 2–3 рази на тиждень.
  3. Якісні засоби. Косметичні доглядові засоби мають обов'язково відповідати типу та стану твого волосся і шкіри голови. Якісні не значить дорогі, а ті, які мають в складі інгредієнти, котрі допоможуть тобі очистити волосся, нормалізувати гідроліпідний баланс шкіри голови, зберегти колір, нормалізувати pH. Для якісного догляду фарбованого волосся достатньо мати стандартний набір засобів: шампунь, кондиціонер, маска, живильна олія.
  4. Захист волосся ще одне правило, якого слід дотримуватись. Найчастіше ми спішимо і сушимо волосся під високими температурами, а надворі на нас чекає ультрафіолетове випромінювання. Фарбоване волосся дуже вразливе, тому його постійно потрібно захищати від негативних впливів. Отже, на допомогу прийдуть термозахист, протисонцевий захист з SPF та олії, які збережуть твої кінчики від січення.
Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована