Cashback тепер і на інтернет покупки

Чекліст: три правила ідеального гоління з Gillette

Чекліст: три правила ідеального гоління з Gillette
Завантаження... 33 перегляди 1 хвилина читання
Чекліст: три правила ідеального гоління з Gillette

Для багатьох чоловіків гоління – це не просто щоденна рутина, а справжнє мистецтво, яке підкреслює стиль, характер та додає впевненості. Дуже важливим етапом на шляху до ідеального гоління є вибір бритви.

Сьогодні поговоримо про три головні правила ідеального гоління та нову бритву Gillette Mach3 Charcoal. У чому її переваги та чому варто вибрати саме її?


Три правила ідеального гоління з Gillette

Підготовка

Мало хто звертає увагу, але до процесу самого гоління потрібно ретельно готуватися. Не потрібно робити це поспіхом, а гоління на суху шкіру точно призведе до подразнення та врослого волосся. Першим і найважливішим етапом ідеального гоління є підготовка шкіри. 

Для цього потрібно змочити шкіру теплою водою (не гарячою) або розпарити за допомогою мокрого рушника. Це допоможе розкрити пори. 

У пригоді також стануть додаткові засоби для гоління. Вони забезпечують краще ковзання бритви, зволожують та заспокоюють шкіру. 

Саме правильна підготовка забезпечує комфортне гоління та робить волосся менш жорстким.


Вибір якісного леза

Ключовим елементом ідеального гоління є вибір правильного леза. Якщо в пріоритеті максимальна гладкість, варто зупинити вибір на багатолезовому станку з якісної сталі. 

Рекомендуємо звернути увагу на новий чоловічий станок для гоління Gillette Mach3 Charcoal з трьома лезами.  Бритва розроблена спеціально для безпечного та ретельного гоління. Ще однією особливістю є наявність мікрогребінців, які готують волоски до зрізання та роблять цей процес більш делікатним.

Gillette Mach3 Charcoal – це один із варіантів відомої бритви Mach3, яка вже довгий час визнана як надійний девайс для чоловічого гоління. Цей варіант вирізняється не лише якісними технічними характеристиками, але й стильним дизайном. А ще він відрізняється від всіх інших станків тим, що має вдосконалену захисну смужку з деревним вугіллям, яка покращує ковзання, забезпечує ідеальний результат та мінімізує подразнення.

В комплекті з бритвою також є додатковий картридж, який легко замінити. Загалом одного картриджа вистачає до 15 ідеальних голінь. Крім того, дана бритва видаляє не лише волосся, а й сприяє делікатному очищенню шкіри від мікрозабруднень. Нарешті звернемо увагу дизайн. Нековзка конструкція ручки зі сталі, яка надійно фіксується в руці, виконана у кольорі того ж деревного вугілля. А для тих, хто вже користувався серією Gillette Mach3 є гарна новина: всі леза Mach3 підходять до всіх ручок цієї ж серії.

Для комплексного захисту від подразнень, відчуття стягнутості, сухості, рекомендуємо доповнити гоління гелем Gillette Series із деревним вугіллям. Після нанесення на шкіру гель перетворюється в густу піну, яка щільно покриває шкіру та забезпечує комфортне гоління.

Правильна техніка гоління

Коли бритву обрано, а шкіру підготовлено для гоління, поговоримо про техніку. Адже вона теж впливає на якість та комфорт під час процедури.

Перш за все, потрібно дотримуватись кута 30 градусів. Саме під таким кутом бритва ідеально зрізає волосся та унеможливлює порізи. Звичайно, з часом цей процес доходить до автоматизації й про 30 градусів ніхто не згадує щоразу, але якщо говорити про перше гоління, то ця деталь є дуже важливою. Неправильне зіткнення леза зі шкірою спричиняє подразнення, порізи та вросле волосся.

Бритву не треба сильно притискати. Голитися потрібно короткими та легкими рухами. Гострі леза бритви легко ковзають без натиску. Надмірний тиск призведе до пошкодження шкіри.

Щодо напрямку руху бритви, потрібно рухатись за ростом волосся. Інакше подразнення неминуче.

Кількість проходів кожною ділянкою – один-два рази. Якщо для гоління використовується пінка,  то її потрібно наносити для кожного проходження лезом, якщо це засіб більш щільної текстури, наприклад, гель чи олія, то достатньо одного нанесення.

Після завершення процедури на шкіру потрібно нанести спеціальні засоби після гоління. Це може бути гель чи лосьйон. Вони заспокоюють шкіру та дарують приємну прохолоду й додатковий догляд.

Для того, щоб станок слугував довго, його потрібно ретельно мити після кожного гоління та зберігати у сухому середовищі, щоб запобігти розвитку шкідливих бактерій.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована