Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Шкіра є найбільшим органом людського тіла і має важливі функції, такі як захист від зовнішніх впливів та утримання вологи. Регулярний догляд за шкірою сприяє підтримці її еластичності, пружності та здорового вигляду.
Кожен тип шкіри має власні потреби та особливості догляду. Правильно підібрані засоби допоможуть уникнути різних проблем, наприклад, висипання, лущення, чутливість, акне.
Розповідаємо про помилки, які найчастіше допускають при догляді за сухою шкірою.
Сухий тип шкіри
Сухий тип шкіри вимагає особливого підходу до догляду, оскільки він схильний до дефіциту вологи, що може стати причиною різних проблем. Суху шкіру визначають за низкою ознак:
ТОП 5 помилок у догляді за сухою шкірою
Є регулярний догляд, а шкіра виглядає втомленою? З'являються передчасні зморшки, сухість та лущення? Найчастіше це через помилки, які ми допускаємо під час щоденного догляду.
Суха шкіра потребує саме правильного догляду, який не спровокує ще більшу сухість.
Помилка №1. Використання агресивних засобів для очищення
Більшість людей з сухою шкірою вважають, що важливо відчувати ідеальну чистоту після очищення. Однак використання агресивних очищувачів може підсушувати шкіру та додавати ще більшої сухості. Тому ніяких очисників, які роблять шкіру чистою до скрипу. Пам'ятай, для сухої шкіри підходять зволожувальні засоби для очищення без сульфатів.
Помилка №2. Пропуск етапу зволоження
Однією з найпоширеніших помилок є пропуск зволожувача після очищення шкіри. Суха шкіра потребує інтенсивного зволоження, тому важливо використовувати якісний крем одразу після водних процедур, коли шкіра ще волога.
Можеш відразу після очищення нанести тонік чи тонер. Вони закриють пори та попередять втрату вологи, або ж нанось відразу зволожувальну сироватку.
Помилка №3. Використання агресивних косметичних засобів
Суха шкіра потребує делікатного догляду. Деякі косметичні засоби можуть містити агресивні складники, такі як алкоголь чи ароматизатори, які подразнюють суху шкіру. При виборі косметики слід уникати продуктів із високим вмістом агресивних речовин і віддавати перевагу гіпоалергенним засобам та тим, які мають натуральний склад. Тому не забувай читати склад засобів перед покупкою.
Наприклад, наявність агресивних кислот чи ретинолу можуть спровокувати ще більшу сухість. Засоби з вмістом таких інгредієнтів краще використовувати періодично, а не постійній основі.
Помилка №4. Відсутність SPF-захисту
Суха шкіра дуже схильна до лущення й подразнень та потребує додаткового захисту від сонця. Відсутність захисту призведе до ще більшої сухості та навіть збільшення ризику сонячних опіків. Застосовуй засоби з високим індексом SPF щодня.
Помилка №5. Гаряча вода
Для власників сухої шкіри – гаряча вода є ворогом №1. Тому краще приймати ванни в теплій воді. Вмиватися теж потрібно водою комфортної температури. Річ у тім, що надто гаряча вода призводить до втрати вологи в клітинах, а в сухій шкірі її й так не вистачає.
Етапи догляду за сухою шкірою
Для того, щоб зберегти шкіру молодою та здоровою, потрібно ретельно турбуватися про неї, особливо якщо тобі вже більш як 25 років.
Суху шкіру потрібно постійно зволожувати та живити, а ще у твоєму догляді мають бути засоби, які допомагають утримувати вологу всередині клітин.
Очищення
Вибирай нежирні та зволожувальні очищувачі, які не порушують ліпідний баланс. Це може бути гель, лосьйон чи молочко для вмивання. Завжди читай склад та призначення засобу. Він має бути розроблений спеціально для сухої шкіри.
Зволоження
Використовуй зволожувач глибокої дії, який містить гіалуронову кислоту або гліцерин. Нанось його відразу після очищення, щоб клітини не втрачали вологу. Сироватки на основі гіалуронової кислоти якісно зволожують шкіру.
Захист від ультрафіолету
Суха шкіра є особливо чутливою до ультрафіолетового випромінювання, тому використовуй крем із високим індексом SPF для захисту протягом всього року. В період більшої активності сонця використовуй вищий індекс захисту.
Додаткове зволоження
Регулярно використовуй зволожувальні маски, які забезпечують додаткове зволоження.
Денна норма води
Збалансована дієта та достатня кількість води грають важливу роль у забезпеченні внутрішньої гідратації шкіри. Пий достатню кількість чистої води щодня. В середньому це 2 літри.