Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чекліст: миття вікон без розводів

Чекліст: миття вікон без розводів
Завантаження... 242 перегляди 3 хвилин читання
Чекліст: миття вікон без розводів

Весна у самому розквіті, а це означає, що все більше теплих промінчиків потрапляє до оселі й саме час мити вікна. Як не крути, а на вікнах осідає найбільша кількість пилу та іншого бруду. Сьогодні поговоримо про ідеально чисті вікна без зайвих зусиль.

Вибираємо мийний засіб та аксесуари

Бездоганно чисті вікна без розводів мрія кожної господині. Але для того, щоб досягти такого ефекту потрібно правильно підібрати мийні засоби та аксесуари для миття. Отже, переходимо до списку!

  • Мийний засіб. Без нього важко буде досягти ідеальної чистоти та позбутися бруду. Але краще вибирати ті засоби, які не містять шкідливих інгредієнтів у складі, які можуть зашкодити твоєму здоров'ю. Найкращим вибором будуть мийні засоби для скла, які мають нейтральний рівень pH та без агресивних хімічних речовин, таких як аміак. Ці засоби легко видаляють жир та бруд, не залишаючи розводів на склі. Також можна приготувати власний розчин, наприклад, в теплу воду додати оцет та трохи гліцерину.
  • Губка або ганчірка. Найкраще підходять м'які губки або ганчірки з мікрофібри, які не пошкоджують скло та добре вбирають бруд та рідини. Також можна використовувати старі газети, які не залишають ворсинок та розводів на склі. В жодному разі не використовуй щітки, особливо з жорсткими чи металевими ворсинками.
  • Рукавички. Захищай свої ручки від негативної дії мийного засобу, використовуючи гумові або нітрилові рукавички.
  • Мікрофіброва серветка. Для полірування вікон підходить мікрофіброва серветка. Вона вбирає залишки води, не залишає розводів та ворсинок, а також витирає навіть найменші залишки бруду.
  • Розпилювач. Звичайно можна обійтися і без нього, але краще зволожувати вікна та наносити мийний засіб за допомогою розпилювача.
  • Телескопічний склоочищувач. Це спеціальний девайс, який допомагає дістатися навіть у важкодоступні місця без стільця чи драбини, наприклад, високе панорамне вікно або глухе вікно на балконі. Зазвичай телескопічні склоочищувачі мають ганчірку, якою наноситься мийний розчин, та гуму, якою забирають весь бруд зі скла, не залишаючи розводів.

Під час вибору аксесуарів та мийних засобів для вікон звертай увагу на їхню якість. Це допоможе швидко та якісно вимити навіть найбрудніше вікно.

Секрети миття вікон без розводів

Існує кілька секретів миття вікон. Знаючи про них, ця нелегка справа стане набагато приємнішою та ефективнішою.

  • Погодні умови. Найкраще мити вікна безвітряною, нежаркою, навіть хмарною погодою, або ж зранку, коли сонце не пече. Мийний розчин тоді не буде миттєво висихати й на свіжовимиті вікна не будуть осідати частинки пилу, які підіймає вітер у повітря.
  • Етапи миття. Спочатку миємо внутрішню сторону скла, а потім переходимо до зовнішньої сторони. Використовуємо окремі мікрофіброві ганчірки для миття та полірування. Полірування є кінцевим етапом миття вікон.
  • Захист від бруду. Часто за кілька днів після миття скла вже помітно бруд на зовнішній стороні вікна. Щоб скло довше залишалось бездоганно чистим, рекомендуємо додати у розчин для миття трохи гліцерину.
  • Блиск скла. Щоб надати склу додаткового блиску використовуй оцет або спирт. Часто готові мийні засоби для скла вже містять в собі компоненти, які відповідають за блиск, але для ще кращого результату, вони не завадять.
  • Застарілий бруд. Часто на зовнішній стороні вікон зустрічається застарілий бруд, який неначе в’ївся в скло. Ефективним та підручним засобом для його видалення є харчова сода.

Бездоганні пластикові рами

Пластикові рами один з найпопулярніших матеріалів, але він теж потребує особливого догляду, щоб надовго зберегти свій первинний вигляд.

Для миття пластикових рам достатньо мильного розчину та мікрофібрової ганчірки. Детально миємо всі частини: фурнітуру, ущільнювач, дренажні отвори, сам пластик. Для миття важкодоступних місць не використовуй сторонні гострі предмети, щітки чи металеві скребки, щоб не пошкодити пластик. Якщо на такому матеріалі утворюється подряпина, з часом вона стає більш помітною і псує загальний вигляд.

Зверни увагу, що для миття віконних рам із пластику не можна використовувати засоби з абразивними частинками чи соду, бо навіть такі дрібні елементи лишають подряпини.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована