Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чекліст: як правильно очищати обличчя

Чекліст: як правильно очищати обличчя
Завантаження... 1753 перегляди 4 хвилин читання
Чекліст: як правильно очищати обличчя

В ідеальному світі ми могли б скласти цей чекліст всього з двох пунктів: вмитись зранку і вмитись перед сном. Але на нашій планеті працює інший закон — з красою ніколи не буває просто. Тому як би ви не любили такі вмивання, від цієї звички доведеться відмовитись.

Проблема в тому, що вода, яка тече з крану, занадто жорстка і лужна для ніжної шкіри обличчя. Як підсумок, через щоденні вмивання ви будете ходити, нехай і з чистою, однак з пересушеною шкірою. Правда, на все знайдеться свій лайфхак. Він простий — після вмивання одразу ж протирати лице тоніком. Якщо ви не можете жити без вмивань — будь ласка, але ми не рекомендуємо так робити.

У цій статті ми розповімо, якими засобами замінити воду і як ними правильно користуватись. А поки що запам’ятайте — якщо ви коли-небудь застрянете у бабусі на дачі без косметики, дотримуйтесь двох правил: вмивайтесь виключно прохолодною водою і не користуйтесь милом. Воно сушить шкіру.

 

Скільки разів на день потрібно очищати обличчя?

Для усіх типів шкіри відповідь буде однаковою: двічі на день, зранку і ввечері. В мережі ходять слухи про те, що жирній шкірі потрібно більше вмивань, але це міф. З правильними засобами двох разів більш ніж достатньо.

При цьому ранкову чистку хоч і не бажано, але завжди можна пропустити. А от пропуск вечірньої — кримінал. За день на шкірі збираються рештки поту, пилу і шкідливих частинок з вулиці. Цей коктейль разом з макіяжем не лише шкідливий сам по собі, а й також блокує пори.

Також важливо знати, що навіть якщо не наносити макіяж і цілий день дивитись серіали у ліжку, шкіру обличчя все одно необхідно чистити. Через неї з організму виводяться різні речовини, наприклад рештки жиру, які накопичуються на її поверхні.

 

Як правильно очищати обличчя?

Незалежно від типу шкіри, чистка обличчя повинна проходити в три етапи: зняття макіяжу, вмивання, тонізування.
 

Знімаємо макіяж

Знімати макіяж найкраще у такій послідовності: спочатку губи, потім очі і закінчуємо шкірою обличчя. Чому так? Тому що тіні, туш і підводка можуть розмазатись, і доведеться робити подвійну роботу. Також не забувайте про шкіру шиї. На ній, як мінімум, залишається частина тонального крему.

Для зняття макіяжу з очей найкраще користуватись двофазними ремуверами. Вони ефективніші, ніж інші засоби та можуть впоратись навіть зі стійкою косметикою

Засіб для зняття водостійкого макіяжу L'Oréal Paris Skin Expert для всіх типів шкіри

Але будьте дуже обережні. Шкіра навколо очей у 10 разів тонша, ніж на інших ділянках, і її ні в якому разі не можна сильно терти. Так ви лише провокуєте передчасну появу зморшок і складок.

І не потрібно нікуди поспішати. Якщо туш одразу не прибирається легкими рухами, значить засобу для демакіяжу потрібен ще час. Просто трохи почекайте. Поспішаючи, ви ризикуєте пошкодити і вії, і шкіру.

Замість ремувера також можна використовувати міцелярну воду або лосьйон для зняття макіяжу для очей. Але з водостійким мейком їм не впоратись. Доведеться придбати олію для зняття макіяжу або спеціальний лосьйон з додаванням олій. Але для жирної шкіри такий спосіб не підійде. Їй краще максимально уникати контакту з оліями.

 

 

Мицеллярная вода GARNIER Skin Naturals, зняття макіяжу для всіх типів шкіри, навіть для чутливої шкіри

Для сухої шкіри найкраще підійде молочко. Але якщо його немає під рукою, переконайтесь, що ваш засіб для зняття макіяжу не містить спирту. Він пересушить і без цього суху шкіру.

Молочко L'Oréal Paris Skin Expert нескінченна свіжість для нормального, комбінованого типу шкіри


Після очей переходьте до шкіри обличчя. Його достатньо протерти ватним диском, змоченим у міцелярній воді. Діяти потрібно настільки ж обережно, як і навколо очей. Хоча шкіра обличчя не така ніжна, неправильне поводження з нею лише прискорює появу вікових змін. Щоб продовжити молодість шкіри, необхідно вивчити прості масажні рухи і користуватися ними при кожному знятті макіяжу. Про них ми детально розповіли у нашому IGTV.

 

Якщо у вас взагалі немає часу або попереду тривала подорож, можна також користуватися серветками для зняття макіяжу.

Серветки вологі Lady Cotton для зняття макіяжу з трояндовою водою


Вмиваємось

Тут вам потрібен гель, пінка або мус для вмивання. Зараз на ринку є варіанти цих продуктів для будь-якого типу шкіри, тому вибирайте, орієнтуючись по відчуттях. Окрім цього, обираючи засіб, надавайте перевагу тим, у складі яких є зволожувальні компоненти. Наприклад, очисний гель для нормальної та комбінованої шкіри — L’oreal Paris «Нескінченна свіжість».

 

Гель для вмивання, скраб, маска L'Oréal Paris Skin Expert нескінченна свіжість очищення для жирної шкіри, схильної до появи недосконалостей

 

Тонізуємо

Тонік потрібен для того, щоб укріпити після всіх процедур захисний бар’єр шкіри. З вибором тут також просто — підберіть засіб під свій тип шкіри. Коли закінчите, не тріть шкіру рушником — просто злегка промокніть її. А ще краще замість рушника зробити це ватним диском.

 

Додатковий догляд

Якщо у вас жирна, нормальна або комбінована шкіра, то окрім базових процедур періодично буде добре робити скраби або очищаючі маски. Одного чи максимум двох разів на тиждень буде більш ніж достатньо.

Для жирної шкіри кращими масками є глиняні. Вони здатні витягувати забруднення із самих глибин пор. Але під час використання таких масок потрібно бути обережним і слідкувати за часом. Адже якщо маска засохне на обличчі, то сильно пересушить шкіру.

Маска L'Oréal Paris Skin Expert Магія Глини, з натуральної глиною і вугіллям для всіх типів шкіри



 

 

 

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована